Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bikini felső kismellre?

Bikini felső kismellre?

Figyelt kérdés

Tudnátok mutatni olyan bikini felsőket ami nem áll el az extra kicsi mellemtől 5 centire? :D


De tényleg. Olyan ami ha állnak mellettem nem látnak be, és kitölti a rendelkezésre álló teret. 😅


Köszönöm 🩷💜🤍



máj. 23. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, vegyél szivacs nélkülit, azokból van egyszer háromszög alakú.

Vagy ilyen bandeau-jellegűt: [link]

máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1koszonom!

Szivacs nelkulinel nem latszik at a mellbimbo?

máj. 23. 19:58
 3/11 A kérdező kommentje:
#3 sot jarjon minden kis mellu no meztelen felso testtel. Ugy sincs mit takarni.
máj. 23. 20:25
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Toplesz. Minden csajszinak jól áll. És természetes!
máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Háromszög szorosan megkötve
máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem háromszögesek vannak, megkötősek. Ahhoz elég vastag hogy nem látszik át de nincs előformázva és úgy nem tud elállni.
máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez pl vizuálisan nagyítanak:


[link]



[link]


[link]


[link]

máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

7

Csak hiszitek:) Aki alaposan megnéz, az pontosan látja, hogy ezek a felsőknek ez a funkciója, hogy kompenzálni próbáljanak.

Nem inkább abba az irányba kellene elmenni, hogy semmi baj nincs azzal, ha valakinek kicsi a melle? Miért kell úgy csinálni, mintha nem lenne az és kiszivacsozni, felnyomni, oldalról összenyomni, gúzsbakötni, vélt optikai tuningot adni neki.. Ezekkel csak azt üzenitek, hogy mennyire elégedetlenek vagytok a testetekkel.

Az egyszerű háromszög felső szerintem is megoldás.

máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A háromszög fazonú kényelmes és jól os néz ki.
máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pasi szemmel piszkosul idétlenek ezek a fillentyűk-kallantyúk -zsabók..... bárhogy is nevezzük.

Végül is, egyetlen "haszna" van:

fölhívja a figyelmet, hogy a viselője valamit csalni akar, azaz többet/mást szeretne mutatni, mint ami a valóság.

(kb. olyan, mintha a pasik egy túlméretes banánt dugnának a gatyájukba és úgy pózolnának a vízparton)

Máskülönben egy fodor vagy egy szalag lehet tetszetős látványelem egy koktélruhán vagy egy blúzon, na de egy vizes fürdőruhán, csupán vicc.

jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!