Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted van létjogosultsága...

Szerinted van létjogosultsága egy használtruha üzletnek a plázákban? És miért igen vagy miért nem?

Figyelt kérdés

máj. 24. 09:53
 1/6 Metionin ***** válasza:
93%
Miért ne? Általában külföldi márkákat árulnak bennük, amit az adott plázában úgysem kapni. Itt van Háda 3 bevásárlóközpontban is és állandóan nagy bennük a forgalom, pedig ebből csak 1 kilós.
máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebből is van több féle, ami bálás, meg ami butik.



Pl Solymáron a Tearózsa volt kb tíz éve. Az egész használt ruhás meg egyéb használt csecsebecsés hely volt, de volt egy tematika. Kicsit olyan coquette meg whimsigoth jellege volt, gyöngyökkel kivarrt, szatén, bársony, csipkés cuccok.

Össze volt válogatva, és volt egy hangulata.



Ilyesmire szerintem simán lenne igény.

máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát… én pont a Corvin Hádájában találtam meg ugyanazt a ruhát, amit a jobb oldali kiscsaj visel.

[link]

Ez mindent elmond.

máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Angioába élek, itt van kb minden plázában egy Oxfoam vagy British Heart Foundation.
máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A sok híres-neves cég mellett lehet, hogy kelendőbb, bár a vevő/vásárló/nézelődő kör nem biztos, hogy díjazná az egyik plázában, míg a másikban igen. Jó pozíció/hely találása, vevőcsalogató módszerek, megfelelő eladási kultúrával fel lehet hozni.
máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elférnek a többi mellett. Lassan már a fast fashion boltok is nagyon drágák. Régen a H&M, Takko, New Yorker meg társaik olcsónak számítottak. Ma meg már ezekben is sokszor elképesztő árak vannak. Úgyhogy rengetegen járnak turkálókba.
máj. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!