Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak a régi ruháimmal...

Mit csináljak a régi ruháimmal, amik nem jók már rám, és most a szekrényben vannak?

Figyelt kérdés

dec. 2. 17:13
A kérdező szavazást indított:
Vigyem el őket használtruha konténerbe
Tartsam meg őket, hátha belefogyok
Hírdessem meg őket eladásra
15 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:

Hol érdemes meghírdetni?

Jófogás, Vinted,Marketplace?

dec. 2. 17:21
 2/8 A kérdező kommentje:
Férfi pulóverekről lenne szó.
dec. 2. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát én kiteszem a kuka mellé zsákban. A teszkó melletti konténer dugig van.
dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem jövedelmez, de én az adományozást javaslom, mert van, akinek hatalmas szüksége lenne egy-egy cipőre, pulcsira, stb. Most nem a hajléktalanokra gondolok, hanem romatelepekre, szegényekre, akik maguktól nem juthatnának hozzá. Közeledik a karácsony, biztos több féle lehetőség is lesz adományozni, nekem mindig jó érzésrm van, amikor tehetek hasonlót:)
dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy darabig tartogatni szoktam őket, hátha belefogyok/hízok. Volt már erre is példa. Aztán egy idő után megunom és elviszem a legközelebbi ruhagyűjtő konténerbe.

Kidobni nem akarom, mert használhatóak. Eladásnál nem lenne képem pár száz forintnál többet kérni értük, mert nem márkás és már nem is olyan divatos darabokról van szó. A meghirdetésre aprópénzárt meg sajnálom az időt, energiát. Ezért viszem inkább a gyűjtőbe.

dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 4es irja. 280 ruhst toltottem fel vintedre es kb 30 kelt el de ezek noik. Ferfit nehezebb

Viszont amikor zero waste keruleti csoportba meg ingyen viheto budalesti csoportba meg fiatal felnottek csoportba feltettem 10-20 darabonkent akkor kb 10 perc alatt elkelt minden es hazhoz jottek erte. Rengeteg embernek van szuksege ruhara.

Sot, egyszer egy kommentelo irta hogy van 4 gyereke es maskor is szivesen fogad ruhat ha marad. Azota mindig ot hivom. Fel oran belul eljon erte vagy elkuldi valamelyik gyereket es nagyon orulnek neki

dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Javaslom, hogy add el őket és ha új ruhára van szükséged akkor abból a pénzből vásárolj, ez a taktikám már egy ideje és egészen jól működik. Nekem a Vatera felülete vált be a legjobban az eladásra, könnyen kezelhető és viszonylag sokan nézik. Sok sikert!
febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a facebook zero waste csoport a lomtalanító helyem, mindent is elvisznek/keresnek. De ruhát le lehet adni a H&M-ben is, s ha regisztrálod magad klubtagként, akkor minden bevitt zacskó ruháért 500 Ft kreditet kapsz. Két zacskót lehet bevinni egyszerre, de azt senki nem mondja meg, mekkora legyen egy zacskó, én volt, hogy 2 db 25 literes füles szemeteszsákot vittem be pukkanásig pakolva. Ruhát az uzuzdon hirdetek mostanában, mert nagyon egyszerű, nem kell a vevővel diskurálni, egyeztetni, ha vásárol vki tőlem, csak kapom az értesítést, hogy adjam le a csomagot egy felvevőhelyen xyz kóddal 7 napon belül, oszt jóvan. A vevő az oldalon online kifizeti, a pénzt meg akkor kapom meg, ha az oldal megbizonyosodott róla, hogy rendben lezajlott az üzlet.
febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!