Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen csinos, de kényelemes,...

Milyen csinos, de kényelemes, meleg ruhákat hordotok így a tél felé?

Figyelt kérdés

Például én unom már, hogy folyton farmerben és pulcsiban, kardigánban járok csizmával.Szeretnék csinosabb lenni, nőiesebb, de azért nem túl elegáns, hiszen egyetemista vagyok még.Pont ezért is fontos, hogy hordható, kényelmes, kombinálható darabjaim legyenek.Olyan tanácstalan vagyok, mert a legtöbb ruha nem praktikus nekem( magas sarkú csizma,derékig érő kabátok, vékony passzos nadrágok), de tanárnénis sem szeretnék lenni.

22 l


2010. nov. 1. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a kb. térid/térd felettig érő pulóverruhákat. Vastag harisnyával és csizmával hordom őket, ha hidegebb van még alá szoktam venni egy vékony hosszú ujjú pamutfelsőt. Vannak téli szövet rövidebb nadrágaim is, ezek is jól mutatnak csizmával + pulóverrel.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
már bocs de ezek a nadrágok nagyon ocsmányak.
2010. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

nekem most ez jön be a csizmát most fogom megvenni remélem....

most elvileg ez nagyon divatos..:D meg ez a szőrme mellény:P

2010. nov. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

úgyvan, azaz undorító ugg csizma, hozzá cicanadrág és ujjatlan - ergo megfagysz - és mellé egy 'sokatmentő' mellény. : D



bocsi, nem tudok mit mondani, nem a csinos típusba tartozom.

2010. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!