Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Életem végéig ugyanazt a 2...

Életem végéig ugyanazt a 2 melltartót fogom hordani?

Figyelt kérdés
Szóval. még elég régen, úgy 2 éve rátértem anyukámnál, h szeretnék hordani. (Mert nagyon kicsi a mellem, és még az alakja is érdekes) Azt mondta, addig nem míg nincs rá tényleg szükségem. Mindenképp akartam, mert nagyon zavart h rajtam kívül mindenki hord, rajtam meg egy póló sem áll jól, úgyhogy egy barátnőm segítségével vettem, aki már nem jár a suliba, mással meg nem vagyok annyira jóban. Szóval azt hordtam, meg volt még egy régebbről, amire addig azt hittem, hogy nem jó méret, de csak át kellett állítani. Anyukám nem tudja, így kézzel mosom elég sok időnként, venni meg nem merek...Azért, mert ég a pofám ahogy az eladó és a vásárlók végigmérnek engem és a megvásárolni kívánt terméket.... Mit csináljak?
2010. nov. 2. 09:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%

Spórolj a zsebpénzedből, esetleg diákmelózz...

De vicces lenne, ha 40évesen is anyuddal laknál...

2010. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
pénzem van rá, 100ra is.
2010. nov. 2. 09:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek, miért szégyen melltartót venni? Semmi ciki nincsen benne.A nők zöme saját magának veszi. Nézz be egy üzletbe senki nem szégyenkezik közben.
2010. nov. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagy, távolabbi kínai, egyéb áruház ahol anyudék a környéken se járnak - keresel egyet, felpróbálod, a kutya se fogja nézni mit csinálsz, max az eladó unottan bólint egyet, h beviheted próbálni. A pénztáros meg úgysem fog rád emlékezni, ha percenként 3 embert kiszolgál.


Fehérneműboltokban a műkörmös szolis csajszik még akkor is elkezdenek méregetni, ha egy pár zoknit akarsz venni. (persze akkor lehet azért, hogy egy olcsó zokni miatt zaklatod)

2010. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Én abszolult megértelek. Nálunk is ez volt csak azzal a különbséggel,hogy nekem viszonylag nagy melleim vannak és anyum még 16 évesen sem akart nekem melltartót venni azt mondta,hogy hordjak trikót jó az nekem. Én vettem magamnak és megmutattam neki,hogy ezt vettem,de szükség lenne még másikra is és adjon rá pénzt. Ő nem adott, így a saját zsebpénzemből vettem meg mindig saját magamnak a melltartókat (egy idő után a bugyikat is, mert ő csak fehér nagymama bugyit vett nekem). Szóval hajrá kislány ne csinálj ebből ügyet menj be és vegyél melltartót. Ez teljesen normális dolog, anyud előtt meg nem kell titkolnod hanem ülj le vele és mond meg neki,hogy minden barátnőd hord már melltartót, te is szeretnél megveszi ő neked vagy te vedd meg magadnak?
2010. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Én éves koromban ballagásomra vettem fel először melltartót, de csak azért mert kegyetlenül idegesített, hogy elkezdett nőni a mellem és hát izé a közepe folyton előre állt. az, hogy én látom az egy dolog, de így ruhán keresztül is, hogy mindenki látja, na attól kivert a víz.így bejelentettem itthon, hogy melltartót akarok venni (vagyis ez esetben "melltakarót"). Nekem nővérem jött el velem először, és vettünk egy pici kosarú hát ugye 70/A-s melltartót amibe volt egy pici szivacs. Utána már magamnak vettem, hogy legyen több is, legyen tesire, ha orvoshoz megyek arra, hétköznapokra vagy 3. Csak a szivacsos pár mosógépes mosás után hát érdekes alakot vesz fel :S. Ezért én is 3 havonta veszek újat,de megjegyzem kínaisat, mert márkás fehérneműboltban tuti körberöhögnének (van egy ilyen félelmem :S). És mivel azóta eltelt 6 év, és még mnidig ugyanakkora melltartót hordok ( :@), anyni különbséggel, hogy a mellem alatt már 80cm, de a cicim attól még mindig csak az A-ba fér bele. (nekem már el lett döntve, hogy implantátum én így nem vagyok hajlandó élni, csak ugye most fejezem be a sulit jövőre meló, pénz bla bla). Én személy szerint amikor pasik is vannak körülöttem és melltartót nézek ( a cél: minnél nagyobbnak tűnjön minnél több szivacs legyen benne, hogy akár garbót veszek fel akár nagykivágású felsőt legalább úgy látszódjon, hogy van még ha nincs is). De végül veszek egy mély levegőt és úgy vagyok vele akinek nem tetszik, ne nézzen rá vagy adjon félmilliót és dalolva felfekszek az asztalra ;)

Szóval ne szégyelld és mondd meg anyudéknak, hogy csak ennyiben zavar, szeretnél hordani és kész. szerintem elég nagylány vagy már hozzá :)

2010. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ma 10:00-es vagyok csak a Num Lock nem volt bekapcsolva, szóval 14 éves voltam :)
2010. nov. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mindenkinek Köszönöm, és nem azt akartam érzékeltetni h gazdag vagyok, csupán csak nem értettem h a válaszoló miért a pénzzel jön mikor arról egy szót sem ejtettem. Szóval nem az a sztori lényege h nincs rá pénzem, nem kell bunkónak lenni
2010. nov. 2. 10:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyébként ne mossátok mosógépben, kézzel tökjól ki lehet. Ha nagyon akarod alacsony fokozat, 30 fok és mosózsák. (ami lehet egy kispárnahuzat is)
2010. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Jajjmár... elmész és veszel, senkit nem érdekel, hogy mi van a kosaradban, csak fizess.

Betét vagy tampont hogy veszel ?

2010. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!