Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan pasikról, akik RÓZSASZÍN ruhát vesznek fel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 14:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Általában vagy túl hiúak, vagy nem túl heteroszexuális beállítottságúak, tuti nem kezdenék egy ilyennel sem.

Gáz!

23/L

2010. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
hát sztem meg éppen aki rózsaszínt felveszfiúként, az abszolút magabiztos a saját heteroságában ... aki fél tőle, annál van egy kis megingás, hiszen ha egy szín képes befolyásolni a beállítottságát, az elég géz azért
2010. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
20f vok és én nem vennék fel rózsaszín cuccot. Az az egyetlen szín, amit lányosnak tartok. Viszont azon kívül minden mást. Kicsit elmebetegnek is tűnhetek emiatt. Elég sok srácon szoktam látni. Sztem ez egyéni dolog, nem buzázom le őket emiatt. Mindenki azt vesz fel, amit akar. Öltözködés alapján úgyse lehet eldönteni valakiről, hogy milyen a szexuális beállítottsága. Elegem van a sok hülye emberből, aki amiatt mondja egy emberre, hogy búza, mert ez és ez van rajta, amit ő nem venne fel. Ez szánalmas. Szvsz röhejesnek tartom a rózsaszínt fiúkon, de ha valakinek jól esik, akkor egészségére. Öltözködés és stílus alapján nem ítélek már meg előre senkit. Abban a környezetben, ahol vagyok most pl, elég sok tipusú és stílusú ember van, de soha nem lehet tudni mikor fog számítani valakinek a barátsága. Szal ez ilyen ellenszenv mentes szitu.
2010. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
fúj. 17/L
2010. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom van akin jól áll, de nem tetszik pasin a rózsaszín, olyan meleg beütése lesz szegénykémnek még ha nem is az...
2010. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az, hogy ratyi. Szerencsére a barátom nem egy metroszex divatb*zi...
2010. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Gyanús, ilyen vagy olyan szempontból gázos.
2010. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
dehogy gázos, stílus kérdése
2010. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
azt, hogy valószínűleg minimum metro, de inkább homoszexuális. Ami engem nem zavar, toleráns ember vagyok, csak az biztos, hogy nálam nem lenne esélye egy pasinak, akinek egyáltalán ESZÉBE JUT rózsaszínt felvenni. A férfi legyen férfi...ne nyomuljon rózsaszínben, lilában, ne hordjon répanacit, és ne szőrtelenítse már a lábát meg hasonlók...:D 21/L
2010. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
én hordanék lilát, répanacit, csőgatyát stb-t meg egyéb színeket, csak rózsaszínt nem. Meg nem is szőrtelenítek.
2010. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!