Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kiegészítőket vegyek...

Milyen kiegészítőket vegyek fel ehhez a szetthez? Szülinapi bulim lesz.

Figyelt kérdés

A csizma fekete, térdig érő és van egy kis sarka + sötétszürke farmer + egyszerű fekete top, kicsit kivágott és kicsit hosszabb fazonú hogy a csípőmet eltakarja :)

Mivel dobjam fel?

Nagy, ezüstszínű karika fülbevaló és színes karkötők vagy nagyon színes fülbevaló és ahhoz illő karkötők? Esetleg gyűrű még? Nyakláncot nem szeretek hordani sajnos :S Zavar :S

Előre is köszönöm az ötleteket :) Szeretnék jól kinézni mert olyan srác is ott lesz akivel szívesen összejönnék :P


2010. nov. 4. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valami ilyesmi fülbevaló kéne : [link] Egyszerű de szép.És nagyon sok színben kapható nem drágán. A színes karkötő az meg jó ötlet főleg ha passzolna a fülbevalóhoz. Esetleg valami derék öv? [link]

[link]

2010. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valami nagyon színes fülbevaló és karkötő. Hány lyuk van a füledben? Rakj bele színes köveket. ;)

Karkötőnek én mindíg színes bőröket kötök a kezemre, azok olyan jók. ;)

2010. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fülbevaló amit kinéztem esetleg, az hasonló mint ez:

[link]

Csak színesebb és nem műanyag bogyók vannak rajta hanem kövek :)

És gondoltam esetleg ehhez illő többsoros karkötők :)

Igen övre is gondoltam de végülis elvetettem az ötletet mert csak nagyon drágákat találtam a boltokban :(

2010. nov. 4. 23:11
 4/7 A kérdező kommentje:

Fülemen csak egy lyuk van :)

Amúgy a bőr nem rossz ötlet már akartam venni korábban de végül mindig csak ilyen bogyós karkötőket vettem :):)

2010. nov. 4. 23:12
 5/7 anonim ***** válasza:

én ezüst karkötőt-ill fülbevalót vennék fel hozzá, attól függ milyen a stílusod, melyik illik jobban hozzád. amúgy a színes is jó, az kicsit kislányosabb mint az ezüst.


20Ł

2010. nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én így látatlanban ezüst nyakláncot plusz fülbevalót vennék fel... vagy egy színes sálat, és hozzáillő színben még vmi ékszer (fülbevaló, karkötő vagy gyűrű).
2010. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most már én is letettem a színesről..marad az ezüst :)
2010. nov. 6. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!