Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Luxusmárkák viselése esetén...

Luxusmárkák viselése esetén "illik" keverni a különböző márkákat?

Figyelt kérdés
Tehát, ha mondjuk a kabátom D&G, de a cipőm Gucci, az mennyire számít? Nem felvágni akarok a dolgaimmal, de mostanáig nem ilyen körökben forogtam, ezért bizonytalan vagyok. Kérek szépen mindenkit, csak akkor válaszoljon, ha valóban jártas a témában, legfőként a "hülyeségerrepénztkiadni" típusú megjegyzésektől kíméljetek...
2010. nov. 5. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, bár nekem nem luxusholmikkal van tele a szekrényem szerintem lehet keverni, főleg ha nem ilyen logóvillogós cuccok. Vagyis ha Gucci a cipőd, de nincs tele logókkal vagy LV táskád van,de nem az a klasszikus monogrammos, hanem egyszínű.

Ha csupa logós holmijaid vannak inkább ne keverd mert bazári majomnak fogsz tűnni (és pláne mindenki azt hiszi, hogy hamisítvány).

2010. nov. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hat mostanaban uton utfelen csak es kizarolag olyan holgyekkel talalkozom akiknek a taskajuk louis vuitton. de ruhadarabot egyet sem latok. tehat a kerdesre igen a valasz,termeszetesen izlessel. amugy Milanoban lakom.
2010. nov. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

simán lehet keverni persze. vörösszőnyegen is márkás ruha plusz Louboutin cipő, meg a táska is már márkájú. persze ha óriási márkajelzések vannak rajta az más dolog.... de nem hinném hogy egy kabátom azok lennének, szóval semmi gáz. :D


amúgy milyenek azok az "ilyen körök"? csak ha nem veszed "tolakodásnak". :)

2010. nov. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én tök irígy vagyok...Örülök ha egy 8000ft-os nadrágot tudok venni:D

Amugy szerintem azért ne vidd túlzásba,mert ha nem olyan körökbe mozogsz és mások nem így öltöznek könnyen kinézhetnek emiatt.

2010. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat


pont azt szerettem volna elkerulni, hogy sznobnak, vagy hamisitvanyokkal villogo csoronak nezzek ki


az "ilyen korok" a gazdagok vilaga akar lenni, regebben kinaibol oltoztem, de most vegeztem a sulival, olyan munkam lett, ami nagyon jol fizet, egy olyan orszagbanm ahol sokat adnak a kulsosegekre, ezert igenis fontos volt, hogy megkerdezzem.


Termeszetesen nem hivalkodoan vannak elhelyezve a logok, olyasmit nem veszek, a L.V.-tol sem a klasszikus "tyuklabmintas" darabokat hordom, mostanaig egyetlen markat hordtam tetotol-talpig, de semmi feltunot.


Koszonom meg egyszer a segitsegeteket, az utolsonak meg azt kivanom, hogy hozza el szamara is az elet az olyan szintu jomodot, amikor igenis gondot jelent, hogy az etikett szerint osszekeverhetoek-e a markak...

2010. nov. 5. 20:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Felreertesek elkerulese vegett: utolsonak, azaz 14.20nak szolt a jokivansag, mert pontosan tudom, mit erez, habar nem kellene a keseruseget ennyire kimutatnia, a tarsadalmi kulonbsegek nem az o bosszantasara alakultak ki....
2010. nov. 5. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!