Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A melltartó pántját a húzókáva...

A melltartó pántját a húzókával előre vagy hátra kell tenni? :D

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a 'húzóka' hátul legyen. Nekem a nem cserélhető pántú melltartóimon is ott van.
2010. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hátul
2010. nov. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hátul.
2010. nov. 7. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én megfordítottam cserélhető pántúaknál. Ha esetleg igazítani kell rajta, nem kell levenni, vagy megkérni valakit, én is meg tudom csinálni. Nekem így praktikus, mert hátulra nem tudok úgy odanyúlni. :D
2010. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Érdekes :D Nekem a rögzítettnél mindnél elöl van.
2010. nov. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy véltem felfedezni, hogy a rögzített az általában hátul van, csak hogy eddig mindig elől hordtam pontosan azért amiért az utolsó előtti válaszoló is. Könnyebb állítgatni rajta. És szerintetek ciki ha elől van ? Vagy ez teljesen mindegy ?
2010. nov. 9. 18:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és most látom, hogy az utolsó válaszolónál a rögzített elől van. Akkor szerintem teljesen mindegy, hogy hordjuk. :)
2010. nov. 9. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!