Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, tetszik ha egy lány...

Fiúk, tetszik ha egy lány csak átlagosan öltözködik? Például sima farmer, sima póló meg egy egyszerű pulcsi. LENT

Figyelt kérdés
Nem jobbak, mint a plasztikcicák meg a "karácsonyfák"?
2010. nov. 8. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg legyen egyedi.
2010. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem a ruhát nézem. Egy ronda csajon lehet akármilyen szép ruha akkor sem fog tetszeni. Egy jó csajon meg tetszik az egyszerű ruha is.
2010. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ettől önmagában nem.


Ezer, meg egy oka lehet, hogy miért öltözik visszafogottan egy tinilány.


Viszont a stílus nem pénztárca kérdése - legalábbis mióta túrkálók is vannak a világon.


Ahogy egy plázacica kinézetű csajban is lehetnek belső értékek, úgy egy szürke egérkének sem biztos, hogy több esze van, mint az előbbieknek.


Ha bizonytalan vagy, nézz egy-két apróságot, nem kell egyik napról a másikra felcsapni plázacicának.


Először akár kezdheted egy egyszerű inggel, valami mélyen kivágott vékony kardigánnal, farmerrel, valami nem-sportcipővel, esetleg egy laza nyakkendővel. Nem dobod el a jólány-stílust, nem fogsz tőle butábbnak kinézni (a nyakkendő olyan tanulós) de mégis egyedi és stílust hordoz. Vagy a nyakkendő helyett lehet egy sál is. Mittumén...

2010. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
miután képes vagy csak az öltözködése miatt valakit karácsonyfának vagy plasztikcicának nevezni, így egyből lerí rólad hogy felszínes vagy. éppen olyan felszínes, mint amilyennek őket hiszed, holott nem ismered őket.
2010. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem tetszik, mi tetszene rajta?
2010. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Én ugyan lány vagyok, de egyszerűen öltözködő csajból és "plasztikszerű"/"épp divatlapból lépett ki"/"karácsonyfa"-típusú lányokból is vannak, akik igényesen öltöznek. Nekem egyébként pont az a fajta a halálom, aki egyszerűen öltözködik, ÉS nem foglalkozik a külsejével... tele van az ilyenekkel az egész város, hogy felveszi azt, ami épp kényelmes, nem passzolnak a cuccok sem anyagban, sem színben...
2010. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most nem a belső értékekre akartam kitérni. Tudom hogy elsődleges szempont a belső érték, de nem értem, miért kell mindenkinek ennyire negatívan hozzáállni a témához.


Az átlagos alatt azt értettem, hogy nem a legcsicsásabb, flitteres, mély bevágású darabok, csupán egy ilyen fazon, ismétlem, fazon (!): [link]


"Szerintem meg legyen egyedi." Ettől még lehet egyedi, csak mert sima ruhákat hord valaki.


"miután képes vagy csak az öltözködése miatt valakit karácsonyfának vagy plasztikcicának nevezni, így egyből lerí rólad hogy felszínes vagy. éppen olyan felszínes, mint amilyennek őket hiszed, holott nem ismered őket." Tudod, a plasztikcicával és a karácsonyfával csak fokozni akartam a ruhák kinézetét díszítés alapján, pl. [link] és [link] Nem vagyok felszínes, rengetek sajátos stílusú barátom van, nem ítélek első látásra.


"Én ugyan lány vagyok, de egyszerűen öltözködő csajból és "plasztikszerű"/"épp divatlapból lépett ki"/"karácsonyfa"-típusú lányokból is vannak, akik igényesen öltöznek. Nekem egyébként pont az a fajta a halálom, aki egyszerűen öltözködik, ÉS nem foglalkozik a külsejével... tele van az ilyenekkel az egész város, hogy felveszi azt, ami épp kényelmes, nem passzolnak a cuccok sem anyagban, sem színben..." Utaltam én itt az igényes öltözékre? Arra, hogy valaki nem foglalkozik a külsejével? Az egyszerű alatt nem 'csövesekre' gondoltam.


Mint mondtam, az egyszerű alatt ezt értem, az egyszerű is lehet rendkívül igényes, nem csak azok, akik jobban kedvelik a kiegészítőket és a díszeket.


[link] (Itt most csak a póló fazonját nézzétek.)


És még egy megjegyzést hozzátennék, a karácsonyfák alatt az olyanokat értettem, mint pl. [link]


De rájöttem arra, hogy a palsztikcicákat arcra néztem, az öltözék nem hinném, hogy lehet plasztikcicás. Ezért a hibáért elnézést kérek.


Remélem, hamarosan kapok végre valami értékelhető választ is.

2010. nov. 9. 14:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi baj volt pl az én válaszommal (de több hasonlót is kaptál)? Nem tetszik, miért tetszene? Az átlagos az pont azt jelenti, hogy elmegy. De nekem is az a benyomásom, hogy nem igazán érzi át a nőiségét az ilyen illető, inkább a kényelmet választja, és az úgynevezett belső értékek mögé bújik. Szeretem, ha egy lány lánynak néz ki.
2010. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor most idézek magamtól:


"Ettől önmagában nem.


Ezer, meg egy oka lehet, hogy miért öltözik visszafogottan egy tinilány.


Viszont a stílus nem pénztárca kérdése - legalábbis mióta túrkálók is vannak a világon.


Ahogy egy plázacica kinézetű csajban is lehetnek belső értékek, úgy egy szürke egérkének sem biztos, hogy több esze van, mint az előbbieknek.


Ha bizonytalan vagy, nézz egy-két apróságot, nem kell egyik napról a másikra felcsapni plázacicának.


Először akár kezdheted egy egyszerű inggel, valami mélyen kivágott vékony kardigánnal, farmerrel, valami nem-sportcipővel, esetleg egy laza nyakkendővel. Nem dobod el a jólány-stílust, nem fogsz tőle butábbnak kinézni (a nyakkendő olyan tanulós) de mégis egyedi és stílust hordoz. Vagy a nyakkendő helyett lehet egy sál is. Mittumén..."


Na? Rémlik valami?

2010. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
háááát nemtom lehet igen
2010. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!