Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen fajta kabát átázik...

Az ilyen fajta kabát átázik eső esetén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Itt egy kép a kabátról:


[link]


Arra lennék kíváncsi, hogy az ilyen fajta kabátok átáznak? Szövetből vannak, szóval logikus, hogy igen, de elég drágák, ezért arra gondolok, hogy mégsem. Mert ha ilyen drágák, akkor nem kéne átázniuk. :)

Új kabátot szeretnék venni, és tetszenek az ilyen fajták, de ha átáznak, akkor leteszek róla, és másféle után nézek.

Köszönöm a segítséget!


2010. nov. 9. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ezek a kabátok elég vastag anyagból vannak, valószínű, hogy zuhogó esőben átázik, de ki szitálásnál, szemerkélésnél nem hiszem, hogy átázna. :)
2010. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van nem tiszta szövet, hanem van benne gyapjú is, akkor elvileg nem ázik át! De azért nem kell kiállni benne a szakadó esőbe, de ha télen pl esik a hó, azt simán kibírja!
2010. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ázik át!

De mindenképpen olyat vegyél amin van kapucni!

2010. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezeken a fajtákon én még nem láttam kapucnit. Köszönöm a válaszokat, úgy tűnik egy esernyő is kell mellé :)
2010. nov. 9. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!