Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmannban vagy Humanicban...

Deichmannban vagy Humanicban vegyek csizmát?

Figyelt kérdés

Holnap megyek csizmát venni és nem tudom eldönteni, hogy melyikbe menjek (két különböző városban van, tehát előre el kell döntenem, hogy melyik legyen)

Sok pénzem nincs, lehetőleg 15 alatt szeretnék venni.

A gond az, hogy nem vagyok olyan "kényesebb" típus (nem bántásként mondom arra, akik azok), nem tudok annyira vigyázni a lábbelikre, nőiesebb holmikra, amik óvatos viselést igényelnek.

Legutóbb vettem egy csizmát kínaiban. Amolyan velúr szerű anyaga volt kívülről de mégsem velúr, csak olyasminek nézett ki.

Egyszer vettem fel, hazafelé a buszon leghátul ültem és valószínűleg ahogy odaért a lábam az ülés aljához (hátul ugye, "fal" van az ülés alatt) felsértettem az anyagot. Elég csúnyán néz ki, nem lehet megjavítani. Na így értem, hogy nem tudok rá vigyázni.

Tehát olyan kéne, ami nem megy tönkre könnyen, de mégis nőies és lehetőleg 15 ezer alatt van.

Melyik üzletben van nagyobb esélyem ilyet találni?


2010. nov. 12. 19:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha ez számít: amolyan sportosan elegáns, vagy elegánsan sportos stílust próbálok kialakítani magamnak, tehát ilyesmi csizmát szeretnék.
2010. nov. 12. 19:09
 2/10 anonim ***** válasza:
barna vagy fekete? térd vagy boka? magassarkú vagy nem? velúr vagy műbőr/bőr? csizmát szeretnél? hanyas a lábad?
2010. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Minőségről, választékról és egy kicsit stílusról van szó.

Ha nem tudsz segíteni akkor ne irogass, inkább vonulj félre és tanulj meg viselkedni.

2010. nov. 12. 19:25
 4/10 anonim ***** válasza:

adok pár tippet, segítséget: vélményem szerint a deichmannban jóval nagyobb a választék anyagban és formában is, ráadásul deichmannos csizmákban még nem csalódtam (úgy értem nem mentek hamar tönkre a sarkukat kivéve, dehát azt "megpatkoltattam" aztán ugyanolyan jó), és egy-két-három ezerrel általában olcsóbbak a csizmák, a humanicban több a nőisebb darab, ha most pl. az aréna plázaiból indulok ki én ott nem láttam egy hete olyan hűű, de nagy választékot (konkrétan egy sem tetszet), ami ellenpont szintén a humanicnak, hogy volt már, hogy szorított később a cipő, amit ott vettem, kényelmetlen lett. Én a deichmannt ajánlom, de ez csak az én véleményem, meg persze ott is vannak drágább csizmák, 15 alatt mindkettőben találhatsz elég jót, deichmannban pontosabban tudom az árkategóriát a hosszú szárúak olyan 7-8 ezertől kezdődnek, van 9-10ért is, meg kicsit márkásabbak drágábban. Jó vásárlást! 19L

Jah, és ha ez segít a választásban, menj fel a honlapjukra, a deichmann.hu/de-n szinte mind fent van és rákereshetsz, hogy az adott üzletben, ahova mész, van-e a kiválasztott darab (ez csak a .hu-son), a humanic oldalán úgy nagyjából láthatod a választékot.

2010. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok.

csak azért kérdeztem ezeket mert ha válaszolsz tudok tippet adni

pl. a humanicba több a magassarkú csizma,a deichmannba mostanában több barnát látok, és a deichmanba kevés velúr van most. csak azért kérdeztem hogy segíteni tudjak,de ha téged ez nem érdekel...

2010. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sok itt az oldalon a bunkó válasz, úgy jött le nekem, hogy a tied is az volt. Ha nem akkor bocsánatot kérek.


Valamennyire magassarkút szeretnék de nem túl magasat. Nem azt a vékony sarkút, hanem vastagabbat. Láttam a Deichmann újságban egyet ami tetszett, de az én lakóhelyemen levő Deichmannban nem volt már az a csizma.

Mivel most egy nagyobb városban lesz dolgom, ezért gondoltam, hogy benézek az ottani üzletbe, hátha találok valamit.

Végül most úgy határoztam, hogy először benézek a Deichmannba, aztán ha ott nincs akkor mégiscsak szakítok rá időt és benézek a Humanicba is. Ha ott sem találok, akkor nem tudom...

2010. nov. 12. 20:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek.
2010. nov. 12. 20:18
 8/10 anonim ***** válasza:
sok szerencsét! én a deichmannba vettem egy nagyon jót a múlt héten
2010. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 elodka ***** válasza:
26%

nehogy a deichmannba vegyél teeeeeexD

de komolyan én ott vettem a cipőm és 1hónap alatt szétjött:S

2010. nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj fel a weboldalukra és nézd meg h ott mien csizmák vannak.
2010. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!