Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy cipőt a deichmannba...

Vettem egy cipőt a deichmannban kb egy hónapja. Szeretném visszavinni mert kicsi de már hordtam. Ilyen dorkó féle szóval egy kicsit a müanyagot feltéptem az oldaláról. Vajon kicserélik vagy visszakapom a pénzt, ha egy jó sztorit is még mellérakok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogyne... a mesében.

Ha felmerül a gyanú, hogy esetleg nem rendeltetésszerű használat mellett történt az eset, akkor ha elismered: szevasz. Ha nem, akkor elküldik vizsgálatra, amiből megállapítják, hogy te rongáltad meg, és még ennek a díját is fizetheted. xD

Szerintem nem éri meg, legközelebb talán ésszel vegyél cipőt, hogy legalább a méret stimmeljen.

2011. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

.. hol is kezdjem? Ha kicsi rád a cipő, 1. miért vetted meg? 2. ha már megvetted, akkor miért nem próbáltál meg tovább adni rajta? 3. miért hordtad egy hónapig, és miért most akarod visszavinni?

Szerintem nem fogják vissza venni, főleg ha látszik hogy használt, és azon kívül semmi baja. Én dolgoztam már Deichmannban és láttam már pár érdekes próbálkozást..

2011. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!