Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vásároljak? Kérdésed túl...

Mit vásároljak? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú?

Figyelt kérdés

lehet hogy még korai de a karácsonyra kapott pénzemből szeretnék ruhákat vásárolni amik divatosak de nem túl extrém..ruha alatt azt értem hogy:nadrágok,blúzok,esetleg kardigán vagy boleró..köszönöm..és itt a kép a testalkatomról



[link]



[link]



[link]



előre köszi mindenkinek!


2010. nov. 13. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Te már egyszer kérdeztél hasonlót :D Arra is válaszoltam.

Egyébként írd meg, hogy kb mennyi pénzt kapsz, és akkor tudok segíteni.

2010. nov. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nehéz függőleges képet készíteni? Nem kérek sokat! nem azt kérem hogy ezred pontosan 90° legyen de azért közelítse már meg köszi!
2010. nov. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen szögben áll a kép?Érdekes én így is látom az alakját.Szerintem neked aztán könnyű lesz vásárolni,de tényleg kellene,hogy mennyit kapsz kb?
2010. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A répanadrágot felejtsd el, egy hegyén álló háromszög leszel tőle, mert alig van derekad, legalábbis ebben a pulcsiban, és szélesebb a csípőd. Inkább vmi kicsit bővülő v egyenes száraú nacit vegyél, ami a combodon még passzos, lábszárnál már nem annyira. Akkor nem lennél aránytalan (nem vészes, csak gondolom a lehető legjobbat szeretnéd)

Vékonyabb anyagú, V-nyakú felsők, egyszerűek mindig jól jönnek. Egy bolreo esetleg, vagy zakó, de valami jól kombinálható színben.

2010. nov. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem tök jól állna ilyen kötött tunika, azok nagyon jól néznek ki:)
2010. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Placsa ***** válasza:

Bocs de úgy láttam senkinek nem tűnt föl hogy kb 14 15 éves miért nem otthonkát adtok rá! valami egyenes szárú nadrág

[link] itt nézz cuccokat de olcsobb helyet válassz egyenes szárú nadrág sok varrással szürkés koptatott fiatalos trikó vagy poló ami ovális nyakú valami jó mintával de ne legyen srasszos csillivilli cipzáros pulcsi sztem fekete az mindenhez illik cicanaci valami extrém de meleg ezt fel tudod venni farmerszoknyával meg ha akarsz valami cuki csatt masni vagy simán mintás ja és SAPI az a legjobb kötött az meleg csövisapi vagy franciás

2010. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!