Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok és fiúk, titeket...

Lányok és fiúk, titeket mennyire zavar a kilógó fehérnemű és a fiúknak mien tipusú bugyi jön be jobban?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 00:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Hát szerintem egy kilógó melltartó és a kivillanó tanga az ízléstelen...

Ha egy pasinak kivillan a Calvin Klein alsónadrág felső része, akkor még elmegy :DDD ha nőn is ilyesmi van akkor az is ok, mert lehet szexi is.

De a kilógó bugyin a legtöbb ember csak röhög.

2009. jan. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Fiú vagyok, nekem legjobban a string tangák tetszenek. A bugyinak, melltartónak nem szabadna kilátszani a ruha alól.
2009. jan. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
87%

Az én véleményem az, hogy egyik sem ízléses dolog ha kilátszik. Jó igaz bárkivel előfordulhat hogy lecsúszik a nadrágja vagy a felső feljebb csúszik,de nem szép látvány még a lányoknál sem (még akkor sem ha tanga van a lányon)

Hogy milyen bugyi ez ízlések és pofonok. Ha egy fiatal lány azt csak én tanga bugyival tudom elképzelni, de ha a lány alkata nem meg felelő hozzá akkor az szörnyűen tud rajta kinézni.

2009. jan. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem igazán értek egyet az előttem szólókkal.

Nekem nagyon is tud tetszeni, ha egy lánynak kivillan a tangája.

Mondjuk én 17 éves srác vagyok, és mindig felcsillan a szemem ha, kivillan a suliban egy csaj bugyija, tangája.

Nekem leginkább azok a kis vékony (egy cérnaszálú)tangák tetszenek leginkább (lányok biztos tudják mi ennek a szakmai neve.)

Az viszont, ha a melltartó kivillan, már ciki.

De Ízlés dolga.

2009. jan. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha véletlenül villannak ki hagyján (bár tudjon az ember normálisan öltözködni..), azt viszont a mai trendi fiúknál nem bírom, hogy a trendi koptatott nadrágjuk le van húzva körülbelül a térdéig ( a gatya segg része is körülbelül ott van így), és így rendesen kilátszódik az egész alsónadrágjuk, de gondolom, ezt ők halál divatosnak tartják, közben meg ízléstelen és szánalmas.
2009. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
nekem tetszik ha egy fiúnak kilóg a boxere... persze nem az egész segge van kint mert az már gáz, de sztem szexi ha egy kicsit kintvan.. :)
2009. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
DE! ízlések és pofonok...
2009. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
94%
Az utolsó előtti hozzászólóval eggyetértek!!De sztem csajoknál nem igazán jólmutathat...
2009. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

off:

Szerintem nem lehet mindenre rámondani, hogy ízlések és pofonok... Attól, hogy valakinek vagy a többségnek tetszik valami, még lehet orbitálisan szar. És fordítva is..

2009. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
hát elég gusztustalan...de nem csak a lányoknál...pl. a multkor az egyik fiúnak kivolt a fecskéje...hát elég visszataszító...grrr.azért erre oda kéne figyelni:)én mindig ügyelek rá h ha leülök ne legyen ki a tangám:)
2009. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!