Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy szükségem lenne a válasza...

Nagy szükségem lenne a válaszaitokra. Nem kamu ez az egész? Jó cuccok?

Figyelt kérdés
az van hogy 13 éves lány vagyok.nem valami jó az anyagi helyzetünk szóval nem költhetek havi több tízezret ruhára.ezért találtam egy oldalt a teszvesz.hu-t . elég olcsónak látom és az lenne a kérdésem hogy ki rendelt már onnan?jók a ruhák?tudom nem mind 1 forma de tényleg elküldik?mert találtam pár jó cuccot és szeretnék énis rendelni:)
2010. nov. 13. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyanoktól rendelj akiknek sok a pozitív értékelésük, akkor biztos, hogy megbízhatóak. De akármilyen névtelenektöl, akiket nem is értékeltek, vagy csak negatívan, azoktól semmiképp se rendelj :)
2010. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismétlem az előzőt, de a vatera sokkal jobb, és nem kell 100 forintot fizetni a regisztrációjért:)
2010. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A teszvesz.hu-t most vásárolta fel a vatera és átállás van, utána egy cég lesz az egész egy új névvel.
2010. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Igen, megbízható.

DE! Előre kell elutalni az eladónak a ruha árát és a postaköltséget és utána adja fel, amint megkapta.

Itt magánszemélyek kereskednek a saját megunt holmijaikkal (illetve vannak igazi kereskedők is akik haszonnal dolgoznak főleg turis cuccokkal).


Tehát jó ha van bankszámlád, vagy valakinek, aki elutalja a pénzt az eladónak.


Olyat meg ne kérj, hogy adják fel utánvéttel, mert abba sosem mennek bele az eladók.

2010. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég zsákbamacska, a képek nem mindig a valóságot tükrözik, amit eredetinek írnak, szinte tuti nem az (használt adidas még esetleg). De ez a kisebb baj. Nem tudod felpróbálni, és hiába centized le, lehet, hogy nem lesz jó a méret, és mire átszabatod, ott tartasz, mintha vettél volna valamit.

Turi esetleg? A legtöbben próbálhatsz. Persze nem lebeszélni akarlak.

2010. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!