Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen harisnyanadrágot...

Milyen harisnyanadrágot vegyek a barátomra hogy ne fagyjon meg?

Figyelt kérdés
még gimis a barátom, de nem szeretném ha megbetegedne és többször paszankodik hogy fázik a lába
2009. jan. 11. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vékonyat, de férfi nadrágot (nem hajszálvékony, ezért nem szakad egy pár évig) - és olyat, amelyiknek nincs talpa. Zoknit gondolom visel...
2009. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
milyen vékonyra gondoltál?
2009. jan. 11. 17:53
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
lehet kapni férfi hosszú alsónadrágot, vagy harisnyát. ezek úgy vanak kialakítva hogy slicces meg nem nyomja a kukacukat. akik hidegben dolgoznak vagy kinti sportot üznek azok mind ilyet viselnek. ezek a nagyon melegtöl az egyszerüig kaphatók.
2009. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél neki nejlonharisnyát,..hát ha bejön neki! :)
2009. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A férfi harisnya olyasféle, mint valaha az első női volt. Szokványos anyag - vastagabb, mint a női harisnya és nem szakadós. Olyan tartós, mint egy normál ruha vagy zokni.

Azért érdemes olyat venni, amelyiknek nincs talpa, mert az úgyis hamar kiszakadna, aztán vághatnád le a végét, akkor meg foszlana.


Ha nem dolgozik kinn egész nap a -20 fokban, akkor nem kell neki vastag. Úgyis a nadrág alá veszi, és a 2 réteg közé beszorul a levegő, ami jól szigetel.

2009. jan. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha vastag a har.nadrág,az sem gond,nem nyomja ki a gatyát,én egyébként bundás melegitőalsót szoktam alávenni,nem lehet észrevenni.
2009. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy faja középvastag pamut harisnya lenne az igazi, akár női is (azokat a legegyszerűbb beszerezni, de hát lába mindenkinek kettő van).
2009. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én férfiként tapasztalattal a hátam mögött tudnám ajánlani neki a nylon férfi harisnyanadrágokat ami nekem nagyon bevált. Vegyél neki többféle vastagságban 20-den től a 80-den ig és így mindig talál a hőmérsékleti viszonyokhoz megfelelőt, és ha több időt tölt épületben untig elég a 20-den, és hogy halmozza az élvezeteket amit a lába kaphat akkor a gyógyhatású lycrás termékeket válaszd. Nagyon jók a microfibrás 40 és 60-den es harisnyanadrágok még a női is megfelelő hiszen nem igen van különbség a férfiénál. Tehát próbáltasd meg vele a 20-denestől kezdve felfele és majd ő úgy is kiválasztja a neki legjobban megfelelőt. Nekem egyébként 15-den es slicces nylonharisnyám is van amit nagyon szeretek.

Férfiharisnya rendelhető a www.harisnyadiszkont.hu oldalon vagy a www.ferfiharisnya.lap.hu oldalon.


Jó próbát.

2009. márc. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálja ki a harisnyanadrágot.

Egy 40 den körüli lycra tartalmú harisnya kényelmes lesz neki, és jól is fogja melegíteni.

Ha azt gondolja, hogy ciki, mutasd meg neki ezt a blogot, ahol sok szó van a férfiakról és a harisnyanadrág viselési szokásaikról:

[link]

2009. okt. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Egy faja középvastag pamut harisnya lenne az igazi, akár női is (azokat a legegyszerűbb beszerezni, de hát lába mindenkinek kettő van)"

Az első részével egyet értek, én is olyat szoktam venni!

Kényelmes, nem nyom.

Csak találd meg a jó méretű harisnyanadrágot!

De sajna nekem csak egy lábam van...komoly, amputálták...

2010. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!