Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy és hol hirdessem meg a...

Hogy és hol hirdessem meg a nem használt ruháimat, sminkjeimet?

Figyelt kérdés

Össze akarom a hétvégén szedni az összes olyan cuccom amire nincsen szükségem (ruhák, cipők, táskák, kozmetikumok,)

Hol hirdessem meg őket eladásra?

Vaterán sokba kerülne felrakni mindent, ilyenkor meg már kirakodó vásárt sem lehet csinálni. Csináljak egy alap weboldalt és azt küldözgessem el mindenkinek?


2010. nov. 15. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:

közösségi oldalon is dobhatsz egy-egy üzit az ismerősöknek még a fiúknak is,hátha alaki belebotlik hogy ú megkérdezem a tesómat vagy anyát vagy valakit....

Öm a sminkjeid mennyire használtak??

Mert én ha jó áron van akkor megvenném csak hol lenne mert a postába nem szeretnék belebukni hogy mire ideér összetörik,por lesz belőle!A futár pedig többe kerül mint a smink!

Szóval....Kérek egy leírást a sminkjeidről meg ha tudsz akkor képeket!:D:D

2010. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SomethingCrazy válasza:
Én a két nagy aukciós oldalon adtam el őket, viszonylag jó áron. Érdemes megpróbálni.
2010. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hisler válasza:
Sztem a vatera az nem rossz!
2010. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teszveszen sok mindent eladtam.

Amikor nagyban megszabadultam egy csomó ruhámtól, kb. 150 ezer ft-ért adtam el összesen és abból a jutalék, listázási díj, meg volt több kiemelésem összesen kb. 10 ezer forint volt.

Nagyobb eséllyel adod el ott mint mindenféle weblapokon.

2010. nov. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A sminkek és táskák érdekelnének, úgyhogy ha valahol sikerül meghirdetni őket, belinkelhetnéd, mert megnézném.
2010. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

a hétvégén lefényképezek mindent és felrakom a vaterára, mivel csak akkor lesz időm.

amint fent lesznek belinkelem az oldal elérhetőségét.

2010. nov. 16. 17:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én árulok teszveszen is meg vaterán is, de nekem teszen jobban megy. Még esetleg próbáld meg babaszoba.hu oldalon. Nincs listázási díj, inkább fórum szerű az egész, nagyon kedves emberek vannak ott is :)Esetleg ha nincs túl hideg, a bolhapiacra is kiülhetsz pár órára :)
2010. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!