Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 éves lány vagyok szeretnék...

13 éves lány vagyok szeretnék magassarkúban járni még sosem volt kérlek mondjátok el mit tegyek és küldjetek képeket milyen cipőt vegyek koszi?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 14:36
 1/8 anonim válasza:
38%

Szerintem még full fölösleges az neked..

Miért akarsz tetszeni másnak ennyi évesen?!

2010. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen járd végig a "fokokat", ne egyből 10 cm-es sarokkal kezdjed.

Elsőnek vegyél egy törpesarkú cipőt szerintem.

2010. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Menj inkább babázni.
2010. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igaza van az előttem szólónak, ne vegyél egyből 10centis sarkút. Olyannal kezdj, ami rendesen tartja a bokádat, hogy megtanulj járni benne.
2010. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Nem kell lenézni,csak mert 13 éves.-.- Nem mindeki dedós 13 évesen,vannak normálisak.És,most kezd el nőiesedni,gondolom azért is szeretne magassarkút..ez nem is baj.

Jól írta vki,hogy ne vegyél fel egyből 10 cm-es magassarkút..:) És,ha fel is vennél majd,sztem ne mondjuk,ha sokat sétálsz..Meg,tudod tök gáz,ha lépni se tudsz benne.:D

Linkelek pár képet,amik nekem tetszenek..:) Van köztük olyan is,ami eléggé magassarkú..:|:D


[link]


[link]


[link] (Ami Katrina Bowden-en van,az tetszik nekem)


[link]


[link]


:)

Ezeket,persze nem ajánlom,mert túl magasak.:D:S Csak,gondoltam belinkeltem,mert szinte mindegyik eléggé tetszett.*.*(:

Na,hajrá csajszi.;)

2010. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én nem ilyen nagyom magassarkú cipőkre gondoltam hanem ami jó lenne kezdésnek légy szíves olyanokat küldjetek és inkább csizma kellene mer ugye tél van
2010. nov. 17. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

neked nem cipő kellene hanem barátok akkikel nyugodtan tudnál keresgélni cipőket akár élőőőőben, nem képekről... a googl-t nem ismered???

beirod magassarkúúúú és láss csodát keresgélhetsz magadnak áááá de kiakasztanak ezek a kérdések..

2010. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!