Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözik úgy sok 13-14...

Miért öltözik úgy sok 13-14 éves lány, mint egy utolsó ribanc?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 13:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
mert buták, és kész.
2011. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%

a századik ilyen kérdés. ez már megbeszéltük,lerágott csont. Mi számít ribancnak? Ez relatív. Én is szeretek csinosan öltözködni,cicanadrágot hordani,mégsem nézek ki úgy mint egy ribanc...


egy 14 éves lány.

2011. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Mert a legtöbb egy utolsó r*banc. Tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek!
2011. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
19%
szerintem azért mert valaki ribancosan öltözködik még nem ribancc...
2011. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert a médiák azt pumpálják a fejükbe, hogy ez a menő. Ha úgy akarsz kinézni, mint egy felnőtt nő, azaz divatos ruhák, festett haj, műköröm, smink, az igen nagy üzlet, sok pénz a kapitalistáknak. Aki meg képes ellenállni, az meg attól tart, hogy ciki lesz, és nem fog barátkozni vele senki, ha nem érdekli a trendiség.
2011. okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%
Mert ku.vák, jól szájba kéne baszni őket. Hülye retkek én egy 18/f vagyok én is adok magamra, de azokat a lányokat csak megbas.ni lehet. :D
2011. okt. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%

kedves utolsó :)

hát mit vársz tőlük,ha ez van előttük?

és attól mert valaki "ribancosan" öltözködik,amire inkább a divatos,csinos szót használnám,attól még lehet kedves,megértő és értékes ember. Pont az ilyen bunkó állatok miatt ilyen néhány lány. Gratulálok hozzád...

2011. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
45%

mert azt hiszik,attól lesznek nagylányok hogy ennyi idősen már dugnak és állandóan a szopáson jár az eszecskéjük...


tapasztalat,az osztálytársam is ilyen...


13l

2011. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

röviden:mert azok is:)

én is ilyen idős vagyok és sajna szomorúan tapasztalom,hogy az osztálytársaim is ilyenek 2 normális barátnőm van akik szerencsére nem ilyenek:)

én se járok apáca ruhában és szeretek csinin öltözködni de a koromhoz valóan(egyszerű egyenes vagy egy kicsit szűkebb fari és pulcsi)nem teszem ki azt ami nincs

nem festem magam,igaz sokszor van a körmöm kifestve de szerintem ez még belefér,a hajam nincs befestve.

egyik oszt.társamnak hidrogén szőkére van festve a haja -ne tudjátok meg mennyire csúnya a haja kb mint egy seprű

14/L

2011. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
miért milyen az, aki olyan mint egy ribanc?
2011. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!