Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jogászbálra mibe menjek?...

Jogászbálra mibe menjek? Infók lent

Figyelt kérdés
Nemsoká lesz az Egyetemi Jogászbál.Most vagyok első éves hallgató,és el szeretnék menni. A kérdésem az hogy szerintetek mibe menjek ? Gondolkozok rajta,hogy egy piros-fehér csíkos Tommy Hilfiger ing jó lenne-e ? de ezekhez nem nagyon tudom elképzelni a nyakkendőt.
2010. nov. 17. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a holnapi gólyabált jobban fogod élvezni... :D

Jogászbálon jó darabig csak csendben és karótnyülten eszel és sétálgatsz, és végignézed, ahogy Homoki tanárnő és Jakab Éva smúzol és későbbi sokkal kedvesebb tanáraid is elvannak. :D

A márka senkinek nem fog feltűnni szerintem és inkább valami kevésbé ripacsot. :D Legalább egy ilyen hagyományos valamiből ne csináljunk már sima bulit. Bár nem tudom, mi van dresscodeként meghatározva, de ha kell nyakkendő, akkor tényleg valami egyszínű inget vegyél fel, azon belül viszont ami tetszik. :D

2010. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké köszi
2010. nov. 17. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!