Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe menjek discoba, ha meg...

Mibe menjek discoba, ha meg akarom hódítani a kiszemelt fiút?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel sokat beszélgetek, szombaton is egy szórakozóhely voltunk, és szinte végig beszélgettük az egész estét. Eldöntöttem hogy szombaton meg szeretném hódítani. De fogalmam sincs, mit vehetnék fel. Szerintetek? Nem vagyok a legvékonyabb, 165 cm körül vagyok.

16/L


2011. okt. 12. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen alkatod van?

(Mármint az arányaidra gondolok.)

2011. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerinted ezen múlik?

Tök mindegy mit veszel fel mert nem tudhatod neki mi tetszik, lehet hogy a miniszoknyát szereti tűsarkúval, de lehet hogy pont attól irtózik. Vegyél fel valami olyat amit akár hétköznap is felvennél. Persze nem farmer pólóra gondolok, hanem valami nőieset amiben jól érzed magad.

2011. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ezen múlik.

Csak az előnyös dolgokat jó ha kihangsúlyozza magán (volt, hogy azzal szúrtam el, hogy terepgatyában trikóval, szegecses övvel, baseball sapkában mentem randizni... Mert épp olyanom volt...)

2011. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nemtom az arányaimat :S

Tudom hogy nem ezen múlik, de szeretnék csinos lenni. Magassarkút nem igazán hordok. Egy farmer, egy csinos buli felső és egy topánka?

2011. okt. 12. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó:-)
2011. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!