Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, deszkás stílusról...

Csajok, deszkás stílusról vélemény?

Figyelt kérdés

dc, vans, etnies, emerica, volcom, fox, monster, zoo york, fallen, fishbone, element, nike, converse stb...


fullcap, beanie, siltes beanie, övtatyó, deszkáscipő, laza farmer ( nem feszülős de nem is bő ), mintás pólók, fejhallgató, vasalt hosszú vagy zselézett rövid haj..


nem uncsi ez még? nem fog kimenni a közeljövőben a divatból? csak mert ha már eltűnni látszik, inkább tartalékolom a pénzem a következő hülye divatra.. :D


főképp fiatalabb csajok válaszát várom :)

14f


2010. nov. 17. 16:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Unalmas. Minden második fiún ezt látni, én már bazira unom. Jobban, mint a csőnadrágos vasalt hajú buźikat. Van, akinek bejön, de nekem kajak nem, mert már semmi egyediség nincs benne. Olyan, mint az életstílusok, pl. az emok is szinte ugyanúgy öltözködnek, ugyanaz a fazon, márka, csak épp a mintája más a ruháiknak.
2010. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
nekem nagyon tetszik:D
2010. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%

Miert lenne unalmas?

De szerintem akkor az "igazi",hogyha a "cool" stilus mellett, meg van eszed is, es szemelyiseged. Nem ugy mint a legtobb 13-14 eves ovisnak. :| :))

2010. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
De, unalmas....
2010. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%

Nekem bejön:) Sőt, én is deszkáscipőt hordok:)

21/L

2010. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

A vasalt hajat figyelmen kívül hagyva nekem bejön az ilyen stílus! :)

De azért ne felejtsd el, hogy nem minden a ruha...

Egyébként szerintem nem unalmas, és még egy ideig divatba is lesz. :)

13/L

2010. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Unalmas. Ma kb 2 fajta pasi... akarom mondani kisfiú van kis hazánkban: a metreoszex meg a deszkás. Mind2 stílus képviselői szájhős divatmajmok, nulla egyediséggel-.-
2010. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

Én is deszkás vagyok, konkrétan mint egy deszkás fiú, úgy nézek ki. :) Kicsikoromban tényleg deszkáztam(10-13éves koromig), és azóta megmaradt ez a stílus nekem. :D Azóta igy öltözöm. :D Volcom és Fallen a legjobb ;)

Nyilván hasonló fiút fognék magamnak ha tudnék, haha :D

17L

2010. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%

IMÁDOM!!

Nah jó azért kicsit túlzás hogy imádom de mivel szoktam deszkázni,ezért....

Amúgy én nem azóta hordok deszkás cipőt mióta ez a "divat"!

De ha megyek deszkázni akkor egy gyors stílusváltás és megyek is:)

Amúgy én nőies vagyok,viszonylag,és szerintem negy egy tucatlány!!

:D

2010. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
nem azért de ki a fszom fog a divat szerint öltözködni (n) ezután bejön a punk divatba akkor mész tarajt vágatni vagy miii? istenem, alakítsd már ki a saját stílusod.
2010. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!