Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Belinkelnéd azt a csizmát,...

Belinkelnéd azt a csizmát, ami neked a legjobban tetszik? (Ilyened is van? )

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:

szia, én most vettem ilyet:


[link]


22L:)

2010. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de nekem az előző nem tetszik. [link]

[link]

[link] Nekem ezek jönnek be inkább:) Az elsőn van pár ami nem tetszik, de nagyrészt ezek felelnek meg az ízlésemnek. De mint tudjuk nem vagyunk egyformák szerencsére. Egyébként ilyen stílusú csizmám van velúr anyagú.

2010. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az én álomcsizmám (amim van is a sok közül)az első linkelőjéhez hasonlít inkább.

A második válaszadónál viszont nagyon szép a harmadik! A középső linken látható csizma szinte egy az egyben olyan, mint ami már többször a kezembe akadt egy kedvelt turkálómban. Ott van több hónapja, nem értem, miért nem kell senkinek. Lehet hibás...

2010. nov. 17. 19:18
 4/10 anonim ***** válasza:

első vagyok.


nekem ezek az egyszerűbbek tetszenek, mert nekem annyira nem szépek ezek a hatalmas masnik, csatok, meg batár nagy kövek a cipőkön:S nekem na...


ezzel nem megbántani akartalak második, mert önmagukban végül is különlegesek, de max a polcomra kiraknám mint dísz:P de utcára nem mennék bennük. de hogy te is írtad ízlések és pofonok, és sok mindenkinek tényleg nagyon csinin állnak ezek a cipők, lehet még nekem is jól állna, csak nem én vagyok:)

2010. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sem bántásból írtam.:) Ez van;)
2010. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

de, hogy ne csak rosszat mondjak a második válaszoló első linkjéből a 2.szor 2.cipő végülis tetszik:)


de amúgy nem estek orra télen az ilyen brutál magas sarkú cipőben csajok?:P amit én belinkeltem, annak 6centis a sarka, és így is tartok a csúszós úttól, eddig a télijeim olyan 3 centisek voltak!

2010. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hóban nem merném felhúzni, olyankor inkább lapos.
2010. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azok inkább őszi csizmák számomra. Nemcsak, mert magas, hanem mert nem meleg, nem hosszú. A csizma legyen vagy veszkó, vagy hosszú szárú. (Bár veszkó se mind melegg)
2010. nov. 17. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


de fehérben vagy feketében jobban örülnék neki :D de imádom *p*

2010. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ide még azért jöhetnénk csizmák....
2010. nov. 22. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!