Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szürke, egyhén dagi lányból...

Szürke, egyhén dagi lányból hogy lehetnék olyan bombázó, mint a Pussycat dolls-os lányok?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok.
2010. nov. 20. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Értelmesebb példaképet nem sikerült találnod?
2010. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Plasztikai műtéttel vagy ujjászületéssel :D
2010. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem
2010. nov. 20. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:
jajj.. Vállald már önmagad! Mit kell majmolni másokat? Ők csak a tv-ben szépek. Te is használj minden nap olyan erős sminket, járj edzőterembe napi 3 órát, vetesd el magad egy Forma1-es autóversenyzővel, és máris elkészült az új Éned! De szerintem nem fogod magad jól érezni, előre szólok! :D
2010. nov. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1.fogyókúra


2.azért látod őket olyan csodálatosaknak, mert irtó magabiztosak a noititkok.hu-n van egy álomnő vagy lábtörlős hirdetés, iratkozz fel a hirlevelére, ami INGYENES nekem az önbizalmam helyrehozta picit, és segített a pasizásban

el kéne menned egy dm-s sminknapra, ahol ingyen kisminkelnek és így megtudhatod, mi állna jól neked sminkügyileg

az arcformádat határozd meg, és az alapján vágass és festess hajat

a bőr és hajtípusod alapján válaszd ki melyik típusba tartozol tél nyár ősz vagy tavasz

és mindegyikhez találsz egy színslkálát hogy mi állna neked jól

huhh msot hirtelen ennyi, ha tanácstalan vagy még e téren, írj privátot nekem nyugodtan

2010. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

1. sok edzés. Nem kell csontvékonnyá fogynod, sőt, de izmosabbnak és formásabbnak kell lenned, mert ezek a csajok rövid szoknyákban, tapadós holmikban vannak és ezek csak a formás lányoknak állnak jól.


2. Trendi ruhák.

És a lehető legmagasabb minőség amit elérhetsz.

Vagyis ne legyen 6 kínais gagyi farmered, legyen inkább 2, de azok márkásabbak.

Ruhastílusban a Mayot, a Tally Weijlt és a Sugarbirdet ajánlom.


A szőke haj már nem akkora trend, a sötétbarna hosszú a divat.

Smink: hát az nem kell extra erős, főleg a hétköznapokra. A szemed húzd ki és a pilláid fesd ki és szép rúzs vagy szájfény is mindig legyen a szádon.


25L

2010. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat!!!
2010. nov. 20. 14:35
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem kezdj el női lapokat járatni (ha még nem tetted meg),abból sok tippet elleshetsz,ha megtetszik egy smink vagy ruha, és úgy érzed, hogy jól is állna (ez fontos!)akkor próbálj meg hasonlót venni/csinálni magadnak.egy idő után kialakul majd a saját stílusod meg ráérzel a dologra, de ez szerintem jó ugródeszka lehetne
2010. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sport, diéta, fodrász, fogyáskor új ruhák.
2010. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!