Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A www.playersroom.hu oldalán...

A www.playersroom.hu oldalán árult Emporio Armani cuccok eredetiek lehetnek?

Figyelt kérdés

Szerintem egy ilyen üzlethálózat nem engedheti meg magának, hogy hamisat árul, csak hallottam olyat, hogy azt mondta az illető, hogy neki ez gyanúsan olcsó ahhoz képest, hogy ez egy EA termék.pl.:

[link]

Például ez nem sokkal drágább, mint akár egy Adidas pulóver.


2011. aug. 28. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy nem eredetiek. Ne viccelj, akkor ki a tököm venné meg az Andrássy úti Armaniban sokkal drágábban? Ha nem akarsz hamisítványt venni drágán, akkor vedd meg az eredetit márkaboltban (igaz, még drágábban)
2011. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor ennyi erővel amit árulnak Adidas, Nike, Puma cuccokat azok is full hamisak. Ha megteszi ez a cég azt, hogy hamis Armani cuccokat árul, akkor miért ne árulna hamisat a sportmárkákból is? Akkor abból sem az eredetit árulja, nem? Vagyis akkor az egész árukészlet gagyi hamisítvány és ezt árulja?
2011. aug. 28. 23:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ezek a cuccok ezeréves vackok amit jobb helyeken nem tesznek ki. szerintem lehet eredeti.
2011. aug. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Amúgy én is ilyesmire gondolok, hogy eredetiek, csak megmaradt dolgok. De amúgy most egy sima pólón vagy pulcsin mi lehet elavult?

Szerintem nem sokan tudják ránézésre, hogy ez egy 2008-as vagy 2009-es darabból van, és "ez tök gáz". Egy póló vagy egy pulcsi kettő vagy öt év múlva is csak egy póló-pulcsi lesz, szerintem ilyenek, főleg például egy ilyen fekete pulcsinál nincs olyan, hogy kimegy a divatból. Egy pulcsi az pulcsi azt kész.

2011. aug. 28. 23:50
 5/7 Bocica11 válasza:
Sajnos...a nagy részük hamis...jó forrásból tudom, tapasztalom. Elég elszomorító és tudni azt, hogy rengetegen vásárolnak ebben a bolthálózatban és megveszik gyanutlanul a hamis termékeket. Van olyan cipő amint egyértelműen látszik, hogy nem eredeti, máson meg alig vagy egyáltalán nem, de az is az. Általában a made in china és az indonesia tuti hamis. De látszik a bevarrt cimkén és pl a pipa nem túl szép varrásán, talp ragasztásán. A Le Coq-ról már nem is beszélnék, egész egyszerüen gagyi, silány termék. Az Armani szintén hamis, DC pólók is....
2012. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 delusion ***** válasza:

Nagy eséllyel eredeti.

Nem Giorgio Armani, hanem Emporio Armani!

2012. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Biztosan mondom,hogy EREDETI! Mivel az Armanitól veszik!
2013. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!