Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ilyen cipőt hordani?

Gáz ilyen cipőt hordani?

Figyelt kérdés

Régen rockos korszakomat éltem és van egy bordó marthens bakancsom ami bordó és az oldalára feketével van írva hogy Dr. Martens, szerintetek manapság gáz hordani?

Hasonló mint itt a képen: [link]


2010. nov. 20. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Martens még ma is nagy márka csak szűkebb körben.

Nem fognak miatta hőbörögni hordd ha gondolod.

2010. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
RÉGEN AZ A SZAKADT FARMEROS, KONCERTES TIPUS VOLTAM, MÁR ÍGY IDŐVEL "KOMOLY LETTEM" :D ÉS MÁR NEM ÍGY ÖLTÖZKÖDÖK, DE PL EGY JÓ FARMERREL IGAZ HORDHATOM ÉS NEM LESZEK EGY BIZONYOS SÍTLUSBA BESKATUJÁZVA? MERT ŐSZINTÉN NEKEM NAGYON TETSZIK ÉS MÁR VAGY 6 ÉVE MEGVAN ÉS BAROMI KÉNYELMES.
2010. nov. 20. 15:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyedi!Nem kell feltétlen olyat hordani ami mindekinek van.Van aki a nöciset szereti van aki a dorkokat(de valaki fel se huzná).Szerintem jo ha van az embernek egyedi stilusa.Nyugodtan hord ha valakinek ne tetszik ne nézzed oda.
2010. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jhajj dehogy baj :d nekem tetszik :) amúgyis azt hord ami neked tetszik ne másnak felelj meg :)
2010. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

soha nem szerettem másnak megfelelni :)

köszi a biztatást:)

2010. nov. 20. 15:59
 6/10 anonim ***** válasza:

A kérdés: "Gáz ilyen cipőt hordani?"


A kérdező később: "soha nem szerettem másnak megfelelni :)"


Kiforrott, felnőtt érett embert olvashatunk. Az a durva, hogy a nagy nem-megfelelési vágy pont a megfelelést szolgálja, merthogy mindenki ezt sulykolja.

2010. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jajjh imádnám az ilyen cipőmet ha lenne! *_*
2010. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, hordanám is :D
2010. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is bordó 8 soros martenst hordok, nagyon szeretem, nem skatulyáznak be meg ilyenek. Egyébként is manapság annyi bakancskinézetű csizma van, sokan hordanak olyanokat. Meg hát főleg, ha tetszik neked, miért ne hordanád?
2010. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejön;)
2010. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!