Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen cipőt lehet hordani...

Ilyen cipőt lehet hordani sima farmerrel (olyan, ami nem csőnadrág)? Ha igen, akkor hogyan? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 10. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy kicsit furán nézne ki.Inkább maradj csőnacinál.
2011. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ht szerintem ez csak csőnacival passzol :)
2011. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
buggyos vagy ülepes nacival is jó ha beletudod húzni a nadrág szárát mert ez nem mutat jól ha a nadrág rálóg.
2011. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az van, hogy én sem csőnadrágot, sem buggyos nadrágot nem hordok, hanem sima, egyszerű farit hordok. :S
2011. ápr. 10. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:
attól függ, mit értesz "sima farmer" alatt. trapéznacival pl. nem áll jól. nagyon nem.
2011. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy sima farmerrel is hordható, mert ugye a cipőn nem látszik, hogy magas-e, ha rá van húzva a nadrág szára. Úgyhogy szerintem azzal is épp úgy hordható, mint a csőnacikkal
2011. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek sima farmerrel nem gáz?
2011. ápr. 10. 20:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az ilyen cipőknek kívülre teszem a nyelvét, és úgy jó sima farmerral. sőt, csőnadrággal eszembe nem jutna fölvenni...szerintem a csőgatya, magasszárú cipő nagyon béna. orbitális vastagnak tűnik benne a boka, ha így hordják.
2011. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!