Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapest legjobb varrónőjére...

Budapest legjobb varrónőjére lenne szükségem! Kit ajánlotok? Lent linkeltem milyen ruháról lenne szó. Ár nem számít, csak a pontosság!

Figyelt kérdés

[link]


Bal oldali.


2010. nov. 21. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan fűzőt szeretnél hozzá ami karcsúsít is, ne bízd olyanra, aki még nem varrt soha acélmerevítős fűzőt. Ez esetben tudom ajánlani a www.corset4you.com weboldalának fórumát, ahol leledzik 1-2 ember, aki ilyen fűzők készítésével foglalkozik, nagyon szépek kerülnek ki a kezük közül, biztos vagyok benne, hogy a szoknyával és az ujjrésszel is meg tudnak birkózni :) Bár az ujjából nem látszik valami sok, a szoknya meg nem túl bonyolult.
2010. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úristen, Jasmine You!!! Annyira szeretem(L) Szegény már másfél éve nincs közöttünk... hogy megsirattam... Asszem most Versaillest fogok hallgatni^^

Amúgy szereted, vagy csak tetszik a ruha?:O

2010. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!