Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a lapos (sarok...

Szerintetek a lapos (sarok nélküli) cipő semmi esetre sem vehető fel keringőhöz szalagavatón?

Figyelt kérdés

fehér színű balettcipő félére gondoltam, mert a magassarkúban képtelen vagyok a lépéseket kivitelezni...:S


valami ilyesmire:

[link]


2010. nov. 21. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért jobban néz ki, ha van egy kis sarka... a mi keringőcipőinknek (kölcsönzött volt) nem is volt olyan magas sarka.
2010. nov. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ha magas vagy, akkor nem kell magassarkú szerintem. Az egyik osztálytársam is lapos cipőt húzott, mert nem akart magasabb lenni párjánál. Amúgy hidd el, nem a cipődet fogják figyelni :D
2010. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha illik a ruhádhoz akkor teljesen mindegy.Nyugodtan vedd fel.Jobb mint kényelmetlne cipőbe lenn vagy olyanba ami nem illik hozzád vagy nem tudsz benne táncolni/menni.
2010. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nyugodtan felveheted, de szerintem - jó, csak szerintem... - sokkal könnyebbek a keringő lépései magassarkúban. azért próbáld ki ha még nem próbáltad:) én pl edzőcipőben (gyakorláskor) nem is tudtam rendesen csinálni, mert mindig lábujjhegyre álltam.
2010. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan felveheted.Inkább legyél laposban, minthogy eless tánc közben, vagy fájjon a lábad.
2010. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :) Hát nem vagyok annyira magas 168 cm körül de a párom viszont 190 felett van XD

De félek a magassarkútól igaz idáig nem láttam egyet se a boltokban ami megfelelt volna.

Egyébként szoktam magassarkút hordani szóval nem a járás lenne újdonság csak azok a lábujjhegyes lépések nem mennek benne...:S

2010. nov. 21. 19:26
 7/12 anonim ***** válasza:
hu akkor azért próbálj magassarkúban hátha megy:) én vagyok aki írta hoyg nekem kényelmesebb volt... én 165 centi vagyok, és a srác olyan 180-190 között volt, és nem értem fel máshogy, rádásul akkora különbség szerintem csúnya is.
2010. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát lehet, hogy igazad van...:S
2010. nov. 21. 19:32
 9/12 anonim ***** válasza:

a magasság különbség nem számít:D

viszont egy törpe sarkú cipőben sztem nem lenne lehetetlen táncolni:D

2010. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
rajtam és nálunk több lányon is hasonló volt, mert magasak voltak nálunk a lányok nagyon. egyáltalán nem volt gáz, nem is látszott :) ha azt érzed hogy nem akarsz magassarkúban táncolni mert bizonytalan vagy, ne táncolj abban.az egész szalagavató dolog egy erőltetett szokás csak ahol mindenki izgul, legalább emiatt ne kelljen
2010. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!