Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a lapos (sarok...

Szerintetek a lapos (sarok nélküli) cipő semmi esetre sem vehető fel keringőhöz szalagavatón?

Figyelt kérdés

fehér színű balettcipő félére gondoltam, mert a magassarkúban képtelen vagyok a lépéseket kivitelezni...:S


valami ilyesmire:

[link]


2010. nov. 21. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igaz, én táncolok, de el nem tudnám képzelni, hogy nem magassarkúban keringőzök.Nem olyan nehéz, sőt...magassarkúban egyszerűbb, és sokkal kecsesebb a mozgás is.Főleg azért lenne jobb, mert a párod nagyon magas Hozzád képest, és eléggé komikus hatást kelt, ahogy a "hóna alatt szaladgálsz".Ne félj, a szalagavatóig még van idő, és ha addig gyakorlod a lépéseket magassarkúban, akkor simán menni fog. Írtad, h a hétköznapokon gyakran jársz magassarkúban...akkor a tánc GYEREKJÁTÉK lesz.Az egyik próbára menj magassarkúban.Meglátod, hogy nem olyan nehéz:DDe ha nagyon nem megy, legalább megpróbáltad, és nem sajnálkozol, mikor visszanézed a felvételt, hogy "b@sszus, miért nem táncoltam inkább magassarkúban"
2010. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha neked ebben kényelmesebb, akkor szerintem teljesen jó ez a cipő. Nagyon kis csinos. :)

20L

2010. nov. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!