Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk/ Férfiak! Mi a véleményet...

Fiúk/ Férfiak! Mi a véleményetek arról, ha egy lány részeg, cigarettázik, drogokat használ vagy ha káromkodik?

Figyelt kérdés

KORT IS ÍRJATOK!



Köszönöm!


2010. nov. 22. 17:21
 1/8 anonim válasza:
58%
sunáznám.
2010. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
31 és szerintem gáz, külön-külön is, de együtt meg pláne.
2010. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van aki gáznak tartja. De nekem hasonló az életvitelem a cigit kivéve. Mindenki úgy él ahogy akar.

Káromkodni sem cigány módjára szoktam hanem szűkkörben és nem átkozódni.

18/F

2010. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én cigizek, de nem iszok, pláne részegre, elítélem a drogokat és a káromkodást is.

Egyik barátomnak a barátnője, iszik és káromkodik, bár csinosan öltözködik, és nem csúnya csaj, de ez még is nagyon csúnyává teszi. Szerintem gusztustalan, sőt párom szerint is. A fiú barátaim mindig azt mondják, akkor a legcsúnyább a lány mikor részeg, és akkor a legszebb mikor mosolyog.

2010. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Én épp most próbálok leszokni a káromkodásról.. :\
2010. nov. 22. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ha bulikkor iszik, oké, miért ne lehetne? nekik ne lenne joguk hozzá? de. még ha részegre is, ki nem öntött még fel sose túlzottan a garatra.


cigaretta/drogok - ha neki kell így érzi jól magát hajrá, nem nekem árt nem érdekel. bár ha ilyen lenne a barátnőm akkor is elfogadnám. (lehet befolyásolja az hogy cigizek.)


káromkodás - nem ember aki nem használ. soha. bár ha minden mondatában áll egy, akkor az már olyan cigányos. nem tudom miért.

2010. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ja bocs 19
2010. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Én nem szeretem ha egy FÉRFI drogozik, láncban cigizik, részeges, káromkodik, mint egy kocsis. (A lányok nem érdekelnek, azt csinálnak, amit akarnak).

Én nem iszom, nem cigizek, nem drogozom, néha beszélek csúnyán, ha mérges vagyok.

26.L

2010. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!