Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretném, ha színesebb lenne...

Szeretném, ha színesebb lenne az egyéniségem. Hogy tehetem ezt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én régebben mindig feketében ill. szürkében jártam és elhatároztam hogy ezen változtatok.Ez nem ment persze egyik napról a másikra. Eleinte csak színes kiegészítőket iktattam be.Pár színes nyaklánc,karkötő nagyon feltudja dobni a külsőt.Azután vettem egy-két színes felsőt.De már egy mosoly is tud dobni a külsődön :D Hajrá. Én drukkolok neked! :D
2010. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na várj! Az egyéniség és az öltözködés teljesen más! Lehet neked akármilyen színes ruhákat és kiegészítőket tartalmazó öltözködési stílusod, ha egy szürke, hétköznapi egyéniséged van... Ugyanis a színes egyéniség belülről fakad, Biztos találkoztál már olyan emberrel, nővel, aki annyira ragyogott, hogy meg sem nézted mi van rajta, mert hengerelt maga előtt. És biztos láttál már ellenpéldát is. Szóval - bár idő közben változhat az ember - erre/ebbe inkább születni kell. :)
2010. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a külsődet változtatod, az kihat a belsődre is. Szóval hogyan? Fokozatosan. Az első tökéletesen leírta, először kis szín, utána több. Ha nem konkrétan "színre" gondoltál, akkor is áll: kis valami, aztán több.
2010. nov. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!