Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék olcsó de nem gagyi...

Hol tudnék olcsó de nem gagyi minőségű téli kabátot venni?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom még milyet szeretnék, de bárhová megyek be, mindenhol 10-14 ezer között vannak...kínaiba is néztem de ott meg nem sok a választék pedig semmi bajom nem lenne vele. New Yorkerben is vannak egész jó kabátok de ennyit hülye leszek költeni egy kabátra mint amilyen árak vannak ott.

Valaki tud esetleg ilyen üzletet? Nem kifejezetten divatos kabát kell, csak ne legyen gagyi minőségű, ergo bírja azért sokáig.

Köszi annak aki segít!

17/L


2010. nov. 24. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ne ódzkodjál a válfás turiktól. Nagyon szép kabátokat lehet venni poton pénzért. Hidd el. A lányom olyan klassz kabátot vett 2000 forintért, pedig ő aztán nagy divatkedvelő.
2010. nov. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nem is értem miért nem veszel inkább egy ilyet? :)

2010. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A vállfás turi igaz!
2010. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Turiban 1× voltam de mivel nem egy piszkafa deszka vagyok szinte semmilyen ruhát nem találtam ami jó lenne, ne mtudom kabátból lenne-e jó..
2010. nov. 25. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
piacon :) Ott lehet kifogni olcsóbbakat is. Egyébként javaslom, hogy járd végig a lehetséges, kevésbé menő és forgalmas boltokat is :)
2010. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont eszembe jutott hogy kinézek a Kőbányai piacra is ott azért van választék:) legalábbis pár éve mikor utoljára voltam akkor volt :D
2010. dec. 7. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!