Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén ballagok általános...

Idén ballagok általános suliból, és szerintetek elfogadható lenne fűzőben ballagni? : //

Figyelt kérdés
Szeretem a fűzőket, és nem is igazán szeretnék ballagásra külön venni egyet. Egyik rokonom április körül tud szerezni, de még az sem biztos. Szerintetek szólnának érte?: S Osztályfőnököm nem tudom megkérdezni, mert egy ideje nincs suliban. Arra is gondoltam, hogy vennék alá egy fehér blúzt, hogy ünnepiesebb legyen. Szerintetek?
2010. nov. 27. 13:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

fűző és fűző között van különbség.

Van amelyik szexi van amelyik közönséges és van amelyik elegáns

2010. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

[link]


KB. ilyenre gondoltam, persze nem ilyen színben.

2010. nov. 27. 13:28
 3/18 anonim ***** válasza:
sztem most nem mindegy h utolsonap /ballagásodon/ miben vagy akkor max. kicsit leszolnak de sztem asse mert akkor már nem tud veled mitkezdeni
2010. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
lehet hogy ugyanide vesznek fel, a szakközép részre.:/
2010. nov. 27. 13:36
 5/18 anonim ***** válasza:
Tyű, ez szexi. Gondolom nem fehérben vagy legalább kérmszinűben gondoltad (ez a zöld nagyon jól néz ki amúgy :D), tehát ha olyan iskola, akkor szólnak érte. De elegánsnak szerintem elég elegáns.
2010. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 momoko666 válasza:

Szia!


Szerintem hanyagold a ballagásra fűző dolgot.

1. Az iskolai egyenruha az fehér blúz, fekete szoknya / nadrág. Bármi másba bele lehet kötni, és ha kellőképpen szigorú az ofőd, bele is fog kötni.

2. Akármennyire elegáns fűzőt is találsz, kiemeli az alakodat --> az isten se mossa le rólad, hogy szexizni akarsz vele. Én is fűzős vagyok, úgyhogy ismerem a hatását a hímnemű egyedekre.


A ballagás utáni családi / baráti hepajkodásnál viszont simán belefér. Úgyis ott készül a legtöbb fotó.

2010. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
most nem kibírod azt a 2-3 óra hosszát hogy nem lesz rajtad fűző?
2010. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egy sima fehér blúzt vegyél fel, mint akárki más generációk óta. :D

Ez túlzás, kihívó és még elegánsnak sem mondanám. Persze szép, jó lenne az ágyba, vagy egy buliba, stb. 14évesen viszont nagyon ne költs ilyesmire nagyobb vagyonokat, annyit fog még változni az alakod. :S

Béúzt alávenni... elég körülményes, akkor már inkább vegyél egy olyan blúzt, ami direkt olyan hatásúra van varrva. De annyi szép és csinos blúz van most, hogy biztos találsz megfelelőt.

2010. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Le leszek hurrogva de szerintem felveheted nyugodtan!Persze csakis fehér blúz fölé!Önmagában valóban nem csakis blúzzal.És nem szexiskedni akarsz vele csupán szépen kinézni...De ezt saját magadnak kell megítélni mertha valami vallásos suli akkor valóban megszólhatják, de ha átlagos akkor szerintem miért ne.Nekem mnodjuk egy lila selyem van. jó mondjuk én 20 éves vagyok :D

Na de..szerintem ezt neked kell eldönteni...

2010. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszát (:

Igen, fehér blúzra gondoltam, hogy azért ünnepélyesebb legyen, mert sok kínai boltban láttam már olyan "blúzt" ami úgy nézett ki mintha egy sima blúzra rávett volna az ember egy derékfűzőt. (:

hát olyan a suli, hogy van olyan ember az iskolában, akinek rózsaszín haja volt, meg olyan csajszi is van, akinek rövid, fiús punk haja van, és most fekete-szürke, de volt már neki teljesen kék is (:

2010. nov. 27. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!