Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki hord 85G-s melltartót?...

Ki hord 85G-s melltartót? Tudtok olyan helyet ahol elfogadható áron lehet kapni ekkora méretet?

Figyelt kérdés
A márkás (Anita, Felina, Triumph, ....stb) fehérneműk iszonyat drágák a nagyobb méretekben. Van valami bevált helyetek Pest környékén ahol nem feltétlenül márkás de jó minőséget lehet G-H kosárban kapni? Nemrég élek a fővárosban, így biztos van olyan hely amit még nem fedeztem fel! Köszi előre is!
2011. szept. 23. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Háda turkálók. Nekem szinte az összes melltartóm onnan van. Nagyon szépek, van amelyiken még a címke is rajta van.
2011. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is nagy kell.és én is nehezen tudok venni...tesco..
2011. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen a Tescoban én is felfedeztem már néhány darabot csak nem mindegyiknek van igazán jó tartása, bár nem rossz minőségűek amúgy. Csak szeretnék egy picit többfélét hordani és nem igazság hogy D kosár fölött megáll a világ... :(
2011. szept. 28. 09:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Nme tudom, hogy találtál -e már boltot, de a Kálvin téren a 9,15,83-mas busz megállójában van egy bolt, ahol H-s méretet is adnak
2012. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!