Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Városi használatra bakancs...

Városi használatra bakancs vagy hótaposó?

Figyelt kérdés
Eddig hótaposóm volt és bár tényleg csúnya de nagyon szerettem. Lány vagyok, de inkább legyen meleg és száraz lábam (ahol laktam volt hó egész télen). Szóval ti mire voksoltok?
2010. nov. 27. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak már nagyon csini bakancsok amik dry-tex bevonatúak,teljesen vízállók .sportosak de én imádom .
2010. nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg már láttam szép hótaposókat is:-)
2010. nov. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindkettőből van olyan, ami jó. Nekem is hótaposóm van, olyan, ami bőrből van, olyan a talpa, mint egy bakancsnak, belül gyapjúval bélelt és amúgy meg kicsit bokacsizmára hasonlít, szóval nem ultragáz, de meleg és vízhatlan.

De nekem mondjk tetszik némelyik hagyományos orkán hótaposó is, be tudnám lleszteni a ruhatáramba, hogy ne legyen gáz. És bakancsom is van, de az nem bélelt, ezért inkább csak ősszel szoktam felvenni (mert a vastag zoknit nem szeretem, csak begyűrődik)

2010. nov. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bakancs *_*

[link]

random kép, de ő gyönyörű *_*

2010. nov. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Most próbálok felhajtani egy hótaposót, csak nem igazán találok. Tudtok valahol?

2010. nov. 28. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!