Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Viseltek úgy harisnyanadrágot,...

Viseltek úgy harisnyanadrágot, hogy egyszerre kettőt (vagy többet) vesztek egymásra? Milyen szín összeállításban? Milyen fajtákkal, és milyen hatást értetek el ezzel a módszerrel? Köszönettel, Anna

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

persze.

vagy alulra veszek sok barnát felülre meg egy feketét, mert igy olyan mintha csak az lenne rajtam, vagy sok feketét... meg szoktam szineset is alulra, felülre meg szaggatottat.

2010. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát télen a nadrág alá egyet :)

amúgy meg nekem is volt olyan, hogy szines alul, felül szaggatott/necc :D

2010. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hú, múltkor láttam egy nagyon jót, zöld harisnyára vett narancs neccet (vagy fordítva?), és NAGYON jól nézett ki, szinte szerelmes lettem.

Amúgy egy vastag színes és rá egy csillogós vékony az jól tud kinézni :)

2010. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket, és várok még további válaszokat!


Igazából a két hasonló vastagságú, de más színü összeállítások, ötletek érdekelnek!

2010. nov. 29. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Nos, általában a hideg miatt szoktam kettő harisnyát felvenni, plusz rá a nadrágot. De ha szoknyát veszek, akkor alulra vastag fekete, felülre nejlon rózsaszín, és olyan, mintha lila csillogós lenne rajtam.
2010. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez szuper! Más ötlet? Egyéb jó kombináció? Esetleg volt olyan, hogy valaki kettőnél többet vett fel?
2010. dec. 5. 21:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem igaz, hogy nincs több válasz!
2010. dec. 10. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!