Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri egy ilyen különc...

Megéri egy ilyen különc mintás táska?

Figyelt kérdés

Tetszeni még tetszik, de mihez passzolhat:\


[link]


2010. nov. 29. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Mindenképp egyszínű, egyszerű, sportos ruhákhoz állna jól. Pl.: fekete nadrág+lila/sárga trikó, szürke nadrág+zöld póló.

A lényeg, hogy mintás felsőkkel nem illik szerintem. A fekte, szürke, fehér, sárga, lila és zöld színek, amelyek a táskán is szerepelnek, azok mennek hozzá.

20L

2010. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem passzol mondjuk egy szürke vagy fekete vagy fehér csőnacihoz és felsőhöz!! Nagyon jól néz ki ez a táska ;)
2010. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mondjuk jön a tél, fekete kabáthoz mindenképp, vagy fehérhez.
2010. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tetris ***** válasza:
Ha megveszed, számíthatsz rá, hogy mindenki téged fog bámulni. Ha ez a cél, akkor megéri.
2010. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó!
2010. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha nem lenne converse én megvenném^^,

de szerintem 2 hónap ésnem lesz különc :)

2010. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nagy táska mániás vagyok rengeteg van de ez nem kéne. Pláne 12 000 ért. Még a felét se adnám érte.
2010. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szandika01 válasza:

Ez nagyon jól néz ki. :)

Húzhatod nyugodtan barnához, szürkéhez, fehérhez, feketéhez, de szerintem a színes ruhákat már hanyagold hozzá, nehogy úgy nézz ki, mint egy papagáj. Nem kell túlzásba vinni a színeket, klasszikus színekkel kell hordani!

2010. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó. király. valami szürke vagy fehér vagy fekete... ilyesmi egyszínű ruhákhoz nagyon menő. csak esetleg beszerezhetnél hozzá vmi hasonló mintájú vagy színvilágú kiegészítőt. pl: karkötő (nagy karperec) sál, sapka, női kalap(olyan pici fajta) (+ max. női nyakkendő.)
2010. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

22:25: te egy akkora hülye vagy!

Szerintem nem r*bancos a táska. Nekem tetszik:) Én megvenném és ha veszel fel hozzá egy fekete csőnazit és egy mintás pólót az tök cool lenne:D

2010. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!