Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a téli kabátot Ti szürke,...

Ezt a téli kabátot Ti szürke, fekete vagy fehér színben vennétek meg?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 30. 07:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
de tartsuk szem előtt, hogy a fekete mindenhez megy, a fehéret pedig gyakran kell tisztítani és jobban vigyázni rá!
2010. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

fehéret semiképp mert az hamar piszkolódik

feketét meg nem szívesen túl egyhangú

szürkébe bejön én is pont szürke szövetkabátot akarok venni magamnak :)

2010. nov. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
szürke.de szerintem ez nem elég vastag télre
2010. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
én tavaly vettem szintén tallyba egy hasonlót és fehéret. persze hamarabb meglátszik rajta minden..de én mindennap vonatozok suliba, metrózok, buszozok is szóval nem kímélem mert hát hiába vigyázok ezeken nem nehéz összekoszolni, de mégse lesz borzalmasan piszkos..persze volt már hogy egy nagyobb folt lett rajta, de semmi extra. amúgy ami a képen van az nagyon jó..nekem legalábbis jobban tetszik mint feketében és hát azért szürke is majdnem mindenhez megy :)
2010. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
fehér hamar koszolódik, a fekete pedig örök darab és mindehez felveheted. én feketét vennék belőle.
2010. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
szürke vagy fekete
2010. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szürke
2010. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Azt, amelyik jobban áll, mert tulajdonképpen mindegyik színben jó lenne. A mostani stílusomhoz talán a fehér passzolna a leginkább, de az sajnos nagyon kényes, én meg nem vagyok az a fajta lány, aki minden másodpercben kínosan ügyel a cuccaira. Lehet, hogy én a szürkét venném meg, mert a fekete ugyan örök darab, de nekem nagyon sápadt a bőröm (a sárgás típusból), mellé nagyon sötét a hajam, így lehet, hogy a fekete még inkább sápasztana. Szval sztem te is az alapján dönts, hogy milyen a bőrtónusod és a hajszíned.
2010. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

A haj színem:

[link]

2010. dec. 1. 08:13
 20/20 anonim ***** válasza:
szerintem hajadhoz szürke inkább :9 meg amúgy is jobb...a fekete olyan unalmas most már...és a szürke is sok mindenhez megy...
2010. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!