Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » ! SÜRGŐS! Melyiket vegyem fel?

! SÜRGŐS! Melyiket vegyem fel?

Figyelt kérdés
Mikulás disco lesz pénteken a suliban.Nem tudom mit vegyek fel.Van egy olyan szerelés amit már elképzeltem:Rózsaszín pánt nélküli egyrészes combig érő szoknya,fekete bolero,Fekete csizma,fekete harisnya vagy cica nadrág.Nagyon jól néz ki de az a bibi hogy attól félek hogy mikor táncolok lecsúszik felülrŐl.Mert ugye pánt nélküli.A másik szerelés amit eképzeltem:bronz színű nagyon jó anyagú pántos buggyos felső,fehér nadrág,fekete sucni,fekete csizma,fekete bolero.De ez nem tetszik annyira mint a másik.Most akkor melyik legyen???
2010. nov. 30. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Inkább a második. Az első kicsit sok(ribancos) "mikulás discoba', gondolom általános iskolás vagy még.:D
2010. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én téged ismerlek vagy Ami vagy Barbi vagy Szandi vagy.
2010. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2 válaszolónak:eggyik sem én Anita vagyok!!XD
2010. nov. 30. 17:46
 4/14 anonim ***** válasza:
Piros-fehér cuccod nincs? Szerintem majdnem mindenki abban megy egy mikulásbulira, nem? Nem félsz, hogy kinéznek majd?
2010. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem ez nem arról szól.Tavaly sem volt senki olyanban.Tudomásom szerint
2010. nov. 30. 17:51
 6/14 anonim ***** válasza:
Hmm, érdekes, hogy nem erről szól :D Akkor viszont inkabb a 2.,mert az első összeállitásról egy utszéli k* jut eszembe, persze ha látnám,lehet másképp gondolnám! Öltözz fel mind2be és linkelj képet arc nélkül ha gondolod!
2010. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igazából most hogy mégegyszer elolvastam a 2.sem egy főnyeremény összeállítás! Vagy csak rossz a fantáziám, hát nemtudom...
2010. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Megtettem volna már de nincs usb kábelem
2010. nov. 30. 17:58
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem nem ribis az 1. buggyos egy kicsi az alja.És van hozzá egy fekete öv ja és csíkok.
2010. nov. 30. 17:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Na jó, látom az 1.-t akarod felvenni, ugyhogy legyen az! :)
2010. nov. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!