Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Blair Waldorf vagy (az új)...

Blair Waldorf vagy (az új) Jenny Humphrey stílusa jobb szerintetek? Melyik könnyebben kivitelezhető meg stb. , stb?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nemszoktam nézni...vagyis régen néztem de már nem am Jenny Humphrey-nek szerintem:/
2010. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom nekem mind2 csajnak bejön nagyon a stílusa. Blair stílusa azért mert tök nőies, divatos cuccokat hor. Jenny meg egyedi, vadócos . Nem tudok dönteni.. szerintem mind2 nehezen kivitelezhető.mert méreg drága cuccokról van szó.

16/L :)

2010. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És nem lehet a kettőt valahogy "összekovácsolni", "összemosni"? :)

Nekem mindkettő annyira tetszik, tényleg. Nem azért, mert egy kis tini rajongó vagyok vagy ilyesmi, csak 2 énem van és ezt tudom és a stílusom ide-oda változik mivel nem sikerül "véglegesíteni". :) Segítenétek?

2010. nov. 30. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem Blairnak jobb
2011. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet kombinálni! A nőies cuccokat hord merészebben. Blair ahhoz képest, hogy zárt ruhákat hord dögös! Ezért feszülősebbeket hordj, szoknyát, ha nem szereted h feszül minden, akkor alul feszes szoknya felül laza póló ezeket ezüsttel gyöngyökkel kombináld. Ne félj magassarkút hordani! A smink ne legyen túl erős , de használj feketét. ( Vagy csak nézd meg a negyedik évadot. Blair is egy kicsit "bevadul" és nem olyan nagyon konzervatív ruhákat hord

[link]


Blair-nél az a lényeg, hogy ne vigyünk túlzásba semmit :) Laza elegancia ez a lényeg

Remélem segítettem

2011. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, sokat segitettél! :)
2011. febr. 18. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!