Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicserélik a cipőt garanciába?

Kicserélik a cipőt garanciába?

Figyelt kérdés

kb 3 hónapja vettem egy Nike Renzo cipőt a Playersroom-ba. Tegnap rajtam volt(tiszta hó minden) vizes lett az eleje és a jobb cipő elől félig kiszakadt, kicserélik garanciába? Ilyen nem történhetett volna vele. Kép:


[link]


2010. dec. 2. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!


vissza kellene cserélniük igen.

mi is jártunk már így, és vissza vittük, először azzal próbálkoztak, hogy nem rendeltetés szerűen használtuk a cipőt.....:D magyarán hülyének akartak nézni aztán anya szépen szóba hozta a fogyasztó védelmet.. és fel világosította őket, hogy nekünk is van vállalkozásunk, tudjuk mi merre hány méter, utána már rögtön másképp álltak a dologhoz:D:D:D vidd vissza!


22L

2010. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha számla/blokk megvan, akkor 6 hónapig kutya kötelességük kicserélni, vagy visszavenni.
2010. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az szép..

Nem hiszem, hogy a te hibádból szakadt ki.

2010. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, megvan a számla, holnap akkor viszem is vissza.
2010. dec. 2. 14:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Hello!

Énis hasonló cipőben járok, mi lett az eredményed az üggyel?

2011. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem cserélték ki. Szakvélemény azt mondta, h kimostam mosógépbe majd hajszárítóztam legalább fél órát. Vicces, hogyan jönnek ezek pont ki, h pl 30 percet hajszárítóztam. Players roomba soha többet semmit...
2011. márc. 11. 09:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem nálam nem lesz hasonló dolog, én eddig rendelteésszerűen használtam, télen nem járkáltam benne, sima utcai cipő. De ha valami kitalált sztori lesz, akkor biztos egy balhét csapok, mert nemigaz, hogy a 17 ezer forintos cipők is milyen szar minőségűek már...
2011. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!