Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicserélik szerintetek így a...

Kicserélik szerintetek így a cipőt?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja vettem egy bokacsizmát, ami eddig 3x volt a lábamon, de sok cipőm van, így nincs is kihasználva többször.

Már az első alkalom után éreztem, hogy a jobbosban ha lépek, mintha valami mozogna/lötyögne és minden pillanatban attól rettegek, hogy mikor törik ki a sarka..

Utána még 2x volt rajtam rövid utakon (kocsival voltam, szóval tényleg nem hegyet másztam benne) és még bizonytalanabb lettem, már nem merem hordani.


Szerintem gyári selejt, vissza akarom vinni. Skálában vettem, de már megbántam, 7 ezer Ft volt (ennyiért már a Deichmannban is vehettem volna, százszor jobbat).


Szóval külsőleg nincs baja, nem látszik semmi, de ha felveszem, érzem,hogy nem stimmel vele valami..

Így, hogy nincs külső jele, ki fogják cserélni, vagy kikacagnak? -.-"


2011. okt. 26. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem gyári selejt, vissza akarom vinni. Skálában vettem, de már megbántam, 7 ezer Ft volt (ennyiért már a Deichmannban is vehettem volna, százszor jobbat). "

=> Ez volt az a rész, hogy nem is olvasom tovább.

NEM FOGJÁK VISSZA VENNI, MERT SZEMETEK!!!!!!!!!!!


Nyáron vettem egy tornacipőt. Kb 1 óra viselés után éreztem, hogy rohadtul szorít, és nem kényelmes, levettem, és mondom, este visszaviszem, hogy kicseréltessem nagyobbra.

Így is lett, de a kb 4 órája vásárolt cipőre azt mondták, látszik, hogy volt hordva, így ők nem tudnak vele mit kezdeni, miért nem vittem haza otthoni tesztelésre a cipőt, akkor talán, de így nem.

Szóval nagyon g*cik.

2011. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Vidd vissza!Mond el mi a problémád és, ha nem akarják kicserélni kérd el a panaszkönyvet és mond azt,hogy szólsz a fogyasztóvédőnek.Mivel 6 hónapig kötelesek kicserélni még garancia nélkül is ennek a szövegnek nem fognak örülni!
2011. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyszer vettem egy cipőt a deichmannban, 1x viseltem és rájöttem hogy nem is tetszik. kicseréltem egy másikra. egy próbát azért megér:) attól függ hogy bunkó az eladó vagynem
2011. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap visszavittem. Valóban, az eladó jóindulatán múlik az egész. Szerencsém volt, elmondtam mi a panasz, szó nélkül le lehetett vásárolni. Választottam egy másik modellt :)
2011. okt. 27. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!