Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Visszavihetem a cipőt? Bővebbe...

Visszavihetem a cipőt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tegnap vásároltam a Humanicban egy nagyon csinos alkalmi csizmát a közelgő ünnepekre. De ahogy este tipegtem benne itthon rá kellett jönnöm, hogy ebben nem tudok majd kényelmesen flangálni. Szeretném visszavinni és kicserélni egy lapos sarkú csizmára, szerintetek lehet ilyet?
2010. dec. 3. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen!


Mondd meg, hogy természetesen nem hordtad utcára, csak otthon felvetted és rájöttél, hogy mégsem jó a méret. Tehát a méretre hivatkozz. Valószínűleg kapsz egy kupont a cipő áráról, amit levásárolhatsz. Viszont én minél hamarabb visszamennék, lehet csak 3 nap van a cserére. Ebben nem vagyok biztos.

2010. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megvan a blokk akkor szerintem nem gond,főleg mert nem az árát akarod visszakérni,hanem le akarod vásárolni...
2010. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!