Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes megvenni? Vagy keresgé...

Érdemes megvenni? Vagy keresgéljek még?

Figyelt kérdés
Végülis kellene vennem idén egy csizmát láttam is egy frankót csak az 38as méretű nekem pedig 7es kellene, ez nem esik le a lábamról de mégis érzem hogy picit lötyög, szerintetek úgye ne vegyen meg,mert nem lesz jó ha még tágul is.
2010. dec. 3. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz jó, ha most érzed, hogy lötyög.
2010. dec. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg
2010. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen csizma. Ha vékony és fázna benne a lábad ezért min. 2 pár vastag zoknit veszel fel, akkor jó lesz. Ha vékony harisnyát veszel fel akkor tuti, hogy lötyögni fog.
2010. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában téli csizmánál nagyobb méretet kell venni. Ha netán vastag zoknit húzol fel alá, vagy ha nagyon rátapad a lábadra, akkor nem kering annyira a vér a lábfejedben és fázni fog. De ha annyira kicsin lötyög csak, hogy nem zavar a járásban, akkor vedd meg.
2010. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jó, ne vedd meg. Te érzed, hogy nagy-e vagy sem. Ha nagyot veszel és nem tudsz majd benne menni, meg kényelmetlen lesz, az kidobott pénz.
2010. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

másik boltban nincs belőle 7-es? én sem venném meg, amiről már most érzem, hogy nem lesz jó...mindenképp kényelmes, meleg darabot válassz. a velúr beázik, meg az ilyen Ugg csizmák is..

arra gondolj, hogy lehet vastag harisnyával+zoknival fogod hordani, szóval a kiszemelt csizma megvételekor nem árt ezt is számításba venni.

2010. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én pont így jártam.Kinéztem magamnak 1 tök jó csizmát felpróbáltam a 7-est de az szorított.Felpróbáltam a 8-ast az lötyögött.De végűl a nagyobbat vettem meg mert igaz,h tágúl de nő a lábam is.És ikább lötyögjön mint szorotson.Mondjuk nekem hol 8-as hol 7-es cipő kell.Általában 8-as.Szóval megvettem és mostanra egészem megszoktam már nem érzemúgy,h nagyon lötyög.

13/L

2010. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!