Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözzek fel szóbeli...

Hogy öltözzek fel szóbeli felvételire?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz szóbeli felvételi a gimiben, ahová menni szeretnék! Nagyon jó gimi, és sok minden számít. Tavaly nyolcszoros túljelentkezés volt az osztályra (dráma tagozat), ahova menni szeretnék. Egy lány (akit a nyíltnapon ismertem meg) mondta, hogy azt is nézik a szóbeli felvételi alatt, hogy hogyan viselkedik és öltözik a diák, akit éppen hallgatnak. Nem kifejezetten ezen múlik a dolog, de ilyenek miatt véletlenül sem szeretnék veszíteni az esélyeimből. Linkeljetek nekem légyszi képeket ruhákról, hajviseletekről, sminkekről!

13/L


2010. dec. 3. 14:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem csinosban kellene menni, valami csinos ing, meg fekete (nem farmer) nadrág megteszi. Persze nem muszáj ragaszkodni a hagyományos ünneplőhöz, de azért ne ment tarka színekbe öltözve.

A sminket szerintem 13 évesen felejtsd el, főleg felvételire, mert nem fogják jó szemmel nézni. A hajad is maradhat úgy, ahogy hordani szoktad.

2010. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*j
2010. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Azért az ünneplőszínek z túlzás..

De úgy nézd, hogy fekete csizmám van, amit fel tudok majd venni hozzá.

Valami olyan ruha kéne ami csinos, de nem túl ünneplős. Valami egyedi kéne, ugyanis drámás osztályba készülök. A tanárok közt (akik meghallgatnak majd) többen is vannak, akik színészkedéssel foglalkoztak, esetleg valamilyen műsor vezetői voltak. Szóval eléggé szakmai szemmel fogják nézni majd a külsőmet... Valami svájci sapkára, vagy Nicolasos kalapra is gondoltam... A kérdés csak az, hogy az lehet kicsit már tényleg túlzás...?

Smink téren igényes, természetes sminket szeretnék. A haj meg (ha nem lesz mégse sapka) lehetne különlegesebb... Tökéletes szeretnék lenni :)

2010. dec. 3. 14:58
 4/16 anonim ***** válasza:

Én így mennék a helyedben:

A hajamat begöndöríteném,és a fru-frumat hátratűzném,lakkal rögzíteném.Sminknek csak szempillaspirál,és szájfény.

Fekete magassarkú csizmát vennék(5cm),fekete farmerral,egy egyszerű kötött pulóverrel,és rá a szövetkabátom:)Mivel tél van,ezért a pulcsi színével megegyező sálat,és kesztyűt vennék fel.Kiegészítőknek a szokásosak:ezüst lánc,gyűrűk,és a fülbevalóim.

Az a lényeg hogy elegánsan,egyszerűen öltözködj,és tisztelettudóan,magabiztosan viselkedj.Légy vidám,mosolyogj,és ha jók a tanulmányi eredményeid is,tutira felvesznek.

2010. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet :)

Csak azt nem tudom, hogy a fekete magassarkú csizma jó-e fekete nadrággal..? De végülis rossz nem lehet :)

Biztos felvesznek? Hát nem is tudom... Túl nehéz... De jó lenne :)[Ł]

2010. dec. 3. 15:04
 6/16 anonim ***** válasza:
én tavaly ünneplőben mentem egy nem túl jó suliba és mindenki abban volt
2010. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... szerintem az ünneplő az nem a legmegfelelőbb. Meg amúgy is: utálom az ünneplőt, meg csúnya is :D
2010. dec. 3. 15:31
 8/16 anonim ***** válasza:
miért nem a legmegfelelőbb? én is abban voltam,és felvettek. meg amúgy a tanárok imádják,ha ünneplőbe vagy,mert tudják,hogy utálják,de legalább veszed a fáradtságot és felveszed. a sapka túlzás meg nemhiszem,hogy sapkába mennél be felvételizni..
2010. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Akkor sapka kilőve xD

Áhh...de az ünneplő akkor is.. brrr... =S

2010. dec. 3. 17:58
 10/16 anonim ***** válasza:

MOnd melyik ez a suli ahova felvételizel?

Amúgy amit már elmondtak ugy biztosan jól fogsz kinézni sok sikert Neked!

2010. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!