Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikulásbulira mit vegyek fel?

Mikulásbulira mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
14/l
2010. dec. 4. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha tudnánk, hogy miből tudsz válogatni, akkor nem mondanám csak azt, hogy mindenképp valami ruhát.
2010. dec. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Remélem értelmes válaszokat is kapok!

A magyarórákon pedig figyelj jobban, mert kerek egész, értelmes mondatot nem tudsz írni!

2010. dec. 4. 23:40
 3/8 anonim ***** válasza:

:D Első vagyok.


A mondatom kifogástalan, egészen kiválóan van központozva is, de tény, hogy kicsit furán hat. Másképp leírva: Ha tudnánk, hogy miből tudsz válogatni, akkor nem mondanám mindössze azt, hogy: "Mindenképp valami ruhát."


De lehetnél hálásabb is, ha legalább már írtam valamit.


Na, de miben gondolkodsz, valami elképzelésed csak van, nem? :)

2010. dec. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó volt az a mondat, talán ahelyett, hogy sértődgetsz meg buta pics@ vagy, esetleg leírhatnád, hogy miből lehet válogatni, mert ez így eléggé tág. Én azt mondanám, hogy piros, prémes miniszoknya (barna bőrövvel), fehér pamut combközépig érő zokni, barna magassarkú csizma, piros prémmel, piros ilyen hasnélküli felső, ujjnélküli, piros, prémes kesztyű.
2010. dec. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem fekete naci és pirosfelső +fekete kiegészítők
2010. dec. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
00:35 bármilyen hihetetlen nem vagyok buta pics@. Sőt mit szólsz? Még okos is vagyok! Szóval ha ilyen paraszt vagy inkább ne írogass!
2010. dec. 5. 17:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan okos vagy, miért van szükséged a segítségünkre?
2011. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!