Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van kiborulva mindenki,...

Miért van kiborulva mindenki, ha egy rózsafüzért nyakban hordok?

Figyelt kérdés
Focista vagyok, 16 éves, jól vágott és lakkozott a hajam. A nyakamban rózsafüzér van, ami fekete gyöngyös. Miért néznek le, miközben teljesen jól tudom, hogy imádkozásra való. Anyáék vallásosak, és én is teljesen tisztában vagyok az efféle dolgokkal. Egyszerüen szeretem tudni, hogy a nyakamban van. És tudomásom szerint nyakban is lehet hordani, mert megvéd a démonoktól és egyéb ártó lényektől. Amikor mondtam anyáéknak, hogy szeretném hordani, akkor megkérdezték, hogy tudom-e mit jelent. Elmondtam amit tudok, és megengedték.
2010. dec. 5. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%

akkor miért ebbe a kategóriába tetted?

az, hogy egy tárgy bármitől is megvédene, egy babonás marhaság, semmi köze a hithez

2010. dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Hordjad kedves srác. Ne törődjél azzal ki és mit mond. Nekem is van egy kabala nyakbavalóm. A lányomtól kaptam. Imádom ezt a hosszú láncot,amelyen olyan színbólumok vannak, amikor a nyakamba teszem, úgy érzem megvéd mindentől.Akkor vagyok nyugodt, bármerre megyek, ha az ott van a nyakamban, és minden ruhadarabomhoz nagyon illik.
2010. dec. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

Akik lenéznek ezért és kicikiznek, azoknak mutasd meg, hogy David Beckham tette divatossá a rózsafüzért :


[link]


Ez a Dolce&Gabbana rózsafüzér most a legnagyobb divat, fiúk, lányok hordják és nem csak azért, mert imádkoznak vele...


Nyugodtan hord, ha neked tetszik és ne törődj azzal, kinek mi a véleménye : LÉGY ÖNMAGAD!

Nem tudsz minden embernek megfelelni, bele is bolondulnál, ha mindenkire hallgatnál.

2010. dec. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Miért cikiznek?Mert ez divat lett sajnos.Én ugyan nem vagyok vallásos,de sosem akasztanám magamra egy vallás jelképét sem,pusztán azért,mert tetszik.Számtalan nyakláncból választhatnának,mégis ezzel szórakoznak.

Manapság már semmi sem szent?Én egyébként max divatmajom kisfiúkon/lányokon láttam még vagy romákon(nem vagyok rasszista,de ez az igazság)

Az elfogadhatóbb ha Te tényleg azért hordod amit fent leírtál,de ne csodálkozz,ha a többiekhez hasonlítanak akkor.

2010. dec. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
[link] Nekem ne mondja senki,hogy ez a divatmajom normális a sok csilli villivel az idióta nézéssel,szétszolizva...Na kb az ilyenek hordanak rózsafüzért a nyakukba
2010. dec. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sajnos valóban azért lett ciki, mert ma már boldog, boldogtalan a nyakába aggatja a rózsafűzért, anélkül, hogy tudná mire való igazából. Mivel te nem ebbe az alpári és 'ezzel játszom magam' kategóriába tartozol, ezért ne foglalkozz ezzel és hordd nyugodtan, ha neked sokat jelent.

20L

2010. dec. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

És ha Beckham sz*rt egyet és kitalálta h ő most rózsafüzért aggat a nyakába meg a D&G rózsafüzérei divatosak, hordjon azt boldog-boldogtalan, megsértve mások hitét?

Már nem azért, de te egy barom vagy (már aki erről írogatott). Én akkora ateista vagyok, hogy csak na, de a büdös életben nem jutna eszembe mások vallási jelképeit divatból mellesleg többnyire rendeltetésüknek nem megfelelően hordani, mert BUNKÓSÁG.


Viszont kérdező, ha neked jelent valamit, akkor hordjad nyugodtan. Azért néznek ki, mert az emberek 99%-a divatozásból hordja, és halvány lila fingja nincs mit is jelent a vallásosoknak, és mire való. De mivel te nem így vagy ezzel, lényegtelen.

2010. dec. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne törődj senkivel.

Nekem kifejezetten bejönnek az ilyen stílusú srácok:$

Kedves Lin. Mi sem hurrogjuk le a te stílusodat. Ízlések és pofonok. Neked nem tetszik, én imádom;)


L/16

2010. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Én is nagyon utálom mikor egy hitetlen hordja a nyakában. A kedvencem még a hatalmas keresztek. Engem szörnyen idegesít,mert tudom,hogy csak divatból hordják. Legalább Te tudod mit jelent :)

16/L

2010. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A Live Earth-ön volt Snoop Dogg nyakába egy hatalmas arany vekker! Na az durva!:D De egy ilyen rózsa füzér.. Ugyan már.

Amúgy nagyon jól tudod te , hogy miért cikiznek! Hiszen leírtad , tehát gondoltál rá!

A hajviseleted a stílusod és mivel focista vagy ezért a háttered is arra ama következtetésre ad okot, hogy csak divatból hordasz ilyeneket, hiszen egy mély vallásos ember aki ilyeneket hord (bár ők sem egész nap hordják...) szóval azok nem így néznek ki , mint te.

Mindenesetre ne törődj velük. Amúgy is pár hónap és kinősz belőle és nem fogod már hordani. Mindenkinek vannak ilyen ciklusai az életének, hogy magára aggat különböző dolgokat. Majd elmúlik addig viszont viseld büszkén! Én is hordtam 180 grammos fehérarany nyakláncot.. Aztán hova lett? Tudja az ég... De akkor még jó ötletnek tűnt és szerettem hordani:D

2010. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!