Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha picit vallásos vagyok de...

Ha picit vallásos vagyok de divatból is hordom a nyakamban a rózsafüzért akkor az is baj? : )

Figyelt kérdés
Sokat olvastam,hogy divatmajmok hordanak csak a nyakukban rózsafüzért.Én is divatból hordom,mert jól néz ki,de azért vallásosnak is vagyok egy picit és ezért is hordom.Most akkor én is divatmajom vagyok?
2011. szept. 14. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Picit vallásos nem lehetsz! Nem olvastad a Bibliát? Jézus azt mondja, legyen a válaszotok igen-igen, vagy nem-nem. A langyosságot nem tűri.


Hogy a kérdésedre is reagáljak: valóban a divatmajmok hordják a nyakukban a rózsafüzért, de szerintem ezzel bűnt nem követsz el.

Ha nem érzed magad jól így, akkor ne hord.

2011. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy picit vallásos,hogy nem járok minden nap templomban és misékre,de hiszek Istenben,imádkozni is szoktam 16 éves létemre.:)És jól érzem magam így csak kíváncsi voltam más véleményére is.De azért köszi a választ.:)
2011. szept. 14. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden nap misére? Ki az a bolond, aki ilyet csinál? :D Na jó, csak vicceltem. Ahhoz, hogy vallásos legyél, ahhoz nem a heti mise száma adja az iránymutatót. Ha hiszel Istenben, és imádkozol, akkor vallásos vagy (nem csak picit) :)


Ha pedig jól érzed magad a rózsafüzéreddel, akkor hordjad! És ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak.

2011. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Egyetértek.:)
2011. szept. 14. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Már ne haragudj, de a rózsafűzér nem arra való,h a nyakunkban hordjuk, hanem,h imádkozzunk vele. Szóval,ha vallásos vagy,akk ne hord ott,mert nem illik. Bár felőlem azt csinálsz amit akarsz, csak fura,h kihangsúlyozod,h vallásos vagy, közben meg épp,h egy vallásos ember nem nyakláncként viseli xD
2011. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tök mindegy hol viselem a lényeg,hogy mindig velem van.:)
2011. szept. 14. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
De, divatmajom vagy. Én vallásos vagyok, mégse hordom, mert nem arra való.
2011. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De jó.:)
2011. szept. 14. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!